Przęglądarka Internetowa

Dlaczego?

Dla zasady Boczi. Bo to produkt Microsoftu. :smiley:

IE toi badziewie. Przejrzyjcie te 2 stronki:

powiedz nie

surfuj bez obaw

:wink:

Kurcze, ja nie rozumiem działania Microsoftu :? Czemu oni dają tak po sobie jeździć?? Co nie umieją zrobić lepszej przeglądarki?? Jeśli tak, to niech sobie załatwią lepszym informatyków!! Może mi się wydaje, ale ja bym tą firmą lepiej zażądzał od tych teraźniejszych! Spoczeli na laurach i teraz są jedna z gorszych firm, to co ją teraz ratuje to jedynie to, że zdobyła popularność przez lata kiedy była najlepsza i nie miała konkurencji!!

ludzie, jaki Microsoft ? Czy coś takiego w ogóle istnieje ? Jak już to Microshit :twisted: :twisted:

EE FIREFOX rządzi jest spoko fajnie wygląda i wygodny i jaki praktyczny a oto chodzi :wink:

Fire Fox is the best !!

Ktos kiedys z was mial Avant Browser?? lub ko widzial

Avant Browser tthe best! !!

chętnie skorzystam :smiley: :smiley:

ON ma piekielnie duzo funkcji:D

internet6xr.th.jpg

nawet całkiem, całkiem. A jest bezpieczniejszy od Opery ? :roll:

Moim zdaniem tak :smiley:

Milalem juz opere i firefox’a ale Avant jest najlepszy

:hahaha:

Poczytaj najpierw zanim coś napiszesz :twisted:

Jest tak samo bezpieczny jak IE to tylko nakładka na niego dodająca wiele funkcji podobnie jak Maxthon.

to chyba podziękuję. Wole opere lub firefoxa :roll:

Twoja strata ;]

właściwie przyzwycziłem się do avanta ale jak teraz dali licencje na opere 8 to powiem ze bez tej reklamy i pod wzgledem szybkosci jest niezla

Teraz to już chyba przesadziłeś :roll: Mam Windows’a, mam Office’a, mam IE i wszystko u mnie w porządku. Ja nie wchodzę na stronki typu XXX, więc nie potrzeba mi pop-up blocker’a :smiley: IE mi wystarcza, zresztą na IE wszystkie strony sie ładują, a na FF bywa różnie… 8)

Dark Dante logi sprawdzasz a nie wiesz że to nakładka na IE. :lol:

Mamy tradycję jechać MS, co ;]

A sam pewnie używasz ich OS’u i nie tylko…

opera 8,0