Przeglądarka nie aktualizuje wyświetlanej strony

Witam

Poszukałem po archiwum ale nic nie mogę znaleźć na temat co zrobić w przypadku jeśli przeglądarka np. IE nie odświerza aktualnej strony, dotyczy to portalu onet i kilku innych ale na wirtualnej pl juz wszystko jest oki.Kiedy włączam onet mam cały czas strone z niedzieli tj.09.12 i nie moge jej odswieżyć…a i czy ma znaczenie jakiej przegladarki się używa…?Czy to jest wina administratora czy kompa, skoro jedną strone wyświetla poprawnie a inną nie…Dzięki z góry za rady…

Masz inną przeglądarke by sprawdzić jak na niej to wygląda?

W takich przypadkach podstawa to czyszczenie plików tymczasowych, historii i cookies -zwykle pomaga :wink:

Szczerze mowiąc to pytam o to w imieniu siostry gdzie to jej właśnie komp szwankuje,działamy niestety na odległość i wszystko co wiem to tylko z rozmowy telefonicznej,niestety dzis jej nie ma i nie wiem czy problem ustąpił,ale jutro jeśli się uda to kaze jej zainstalować np. firefoxa,może pomoże.Dodam jeszcze że jej komputer jak i ona nie znają pojęcia program antywirusowy:) aż dziw że to jeszcze jakoś chodzi…pozdrawiam:)