Przeglądarka nie widzi javy

hej

Mam ogromny problem z javą (zanim oddałam laptopa do informatyka było cacy) potem okazało sie, że mój wyczyszczony laptop nie posiada javy więc chciałam ją zainstalować, niestety okazało się, że mozilla jej nie widzę. Instalowałam ją i mozille już milion razy nadal jest to samo.  Już mi trochę ręce opadły  tym bardziej, że totalnie nie mam głowy do takich rzeczy bo po prostu sie nie znam ale licze na szczegółowa pomoc jak to rozwiązać.

pozdrawiam. 

Problem z javą

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.

https://java.com/pl/download/installed.jsp?detect=jre

?

Jeżeli Firefox w edycji 64-bitowej to nie zobaczy on już javy. Mozilla zablokowała wtyczki Java, Silverligt, pozostała tylko obsługa Adobe Flash Player. Jeżeli chcesz używać Javy to raczej zainstaluj Firefox w edycji 32-bitowej. Oczywiście java w tym wypadku też musi być w wydaniu 32-bitowym.

 

Faktycznie jave i mozille mam w wersji 64-bitowej, zainstaluje tą 32 bit i dam znać czy działa.