Przeglądarka Opera 8.50, a logowanie do "kb24"

Jak już podałem mam Operę 8,50 i konto w Kredyt Banku i przy wejści na stronę http://www.kb24.pl mam taką informację: “Strona nie została załadowana do końca, lub ustawienia przeglšdarki uniemożliwiajš zalogowanie !”

wcześniej na IE było OK, lecz nie chcę wracać do niej. czy mógłby mi ktoś pomóc z tym problemem

spróbuj odinstalować tą operę i zainstalować najnowszą i zobacz czy tak samo się dzieje ja mam też operę w wersji 9.0 i umnie normalnie sie otwiera moze masz ustawione żeby blokowało wyskakujące okienka

a masz zainstalowaną javę ??

błąd występuje przy wejściu na tą strone czy przy logowaniu się tam?

akceptacja ciasteczek włączona w przeglądarce?

strona załadowała się do końca przed wpisaniem loginu i hasła? - jeśli nie to poczekaj

napewno nie w tym problem :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

przecież autor topicu napisał :

to chyba jasne, problem najprawdopodobniej leży po stronie javy, masz ją zainstalowaną ?>

Bardzo wątpię :frowning:

Wystarczy sprawdzić na stronie

Odpowiadam wszystkim , miałem zainstalowaną najnowszą wersję javy. Nic to nie dało . najprościej potrzebuję gościa, ktory ma konto w Kredyt Banku i ma Opere 8.50

carlos_1 jak umiesz czytać to poczytaj ze zrozumieniem to co napisał Asterisk a będziesz miał zupełną jasność.

Strona ta działa tylko pod IE :!: :!: :!:

Tiaaa…

Być może IE korzystał ze swojej javki a nie tej od sun-a. Najnowsza czyli jaka ? 1.5.0_06 ?.

Na stronkę wchodzę bez problemu, nie wiem jak tam z logowaniem ( O 8.51).