Przeglądarka wyświetla fragmenty zdjęć

Witam! Mam problem z wyświetlaniem zdjęć w internecie. Mój system to Windows 7 Home Premium. Korzystam z przeglądarki Internet Explorer 8. Kiedy np. przeglądam zdjęcia na forum, widzę część z nich w całości, część we fragmentach (góra lub dolna część). Wiem, że inni forumowicze widzą te fotki w całości czyli coś nie tak z moją przeglądarką. Może to coś w ustawieniach? Z góry dziękuję za pomoc.

w każdej tak przeglądarce ? ( czemu używasz najgorszej ? )

wygląda na przerywanie połączenia internetowego - sprawdź w innej czy będzie podobnie…

Pytanie nie dotyczyło która przeglądarka jest wspaniała, a która najgorsza. Podziwiam tych którzy tak szybko potrafią formułować jednoznaczne oceny i jeszcze to głupie pytanie “dlaczego?”. To proste: Słucham mądrych ludzi, a nie pierwszego lepszego na forum, gdzie każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie.

Używam tej, bo się do niej przyzwyczaiłam. Jest przejrzysta. Inne mają “naćpane” tyle niepotrzebnych śmieci, że dostaję oczopląsu. Windows 7 mam od maja i na początku wszytko było ok…mimo, że używałam tej “najgorszej” przeglądarki :smiley: . Może uda się coś poprawić w tej ![-o<

Mufka , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

No i tak postanowiłam wypróbować Operę. Pobrałam ze strony Dobre Programy…zainstalowałam…a oto efekt…

mwsnap523.png

Tak wyglądaja wszystkie strony. Nie wiem, może trzeba coś ustawić :frowning: ?

Dodane 15.07.2010 (Cz) 11:54

No i przyszedł czas na Mozillę. Zainstalowałam ją. Lepiej wyświetla (mniejsza jest ilość pofragmentowanych zdjęć), ale problem istnieje. A tak to wygląda:

mwsnap524.png

To są dwa zdjęcia. Jak widać każde jest ucięte.

Witaj. Znalazłem coś, może trochę stary wątek ale problem ten sam i w dodatku rozwiązany

http://mozillapl.org/forum/viewtopic.ph … 86&start=0

Powodzenia

Dzięki za podpowiedź. Odinstalowałam już Mozillę. Jednak dzięki twojej pomocy chyba wiem kiedy fotki są ucinane. Ucina je wtedy, kiedy jest ich dużo na stronie. Link, który mi podesłałeś dot. Mozilli. Czy można dokonać takich zmian w IE 8? Jeśli tak to jak to zrobić?