Przeglądarka z obsługą Flash dla S60v3

Witam. Znacie może jakieś przeglądarki z obsługą Flasha na tego Symbiana? Domyślna jest baaaaaaaaardzo powolna a Flash niby jest ale czesto sie nie wlaczaja rozne obiekty, Skyfire nie działa w polsce, a Opera Mobile nie obsługuje Flasha :frowning: Istnieje w ogóle przeglądarka która będzie poprawnie wyświetlać Flash? Czekam na odp :frowning:

Skyfire nie działa w Polsce?? !!

Widocznie nie wiesz ze z dniem 1 lipca Skyfire z powodu braku pieniędzy wyłączył usługę w niektórych krajach m.in. w Polsce. Obawiam się, że obecnie nie ma przeglądarki na S60v3 w pełni obsługującą technologię Flash.

Będzie kiedyś? Bo mam wrażenie że Symbian jest taki jakby zapomniany. Coraz mniej aplikacji jest na niego. Wydaje mi się, czy Symbian już poszedł w odstawkę?

A na WM pozostał??czy wogóle w Polsce nie można ściągnać tej przeglądarki…

Ja za to mam lepszy problem, bo mi się wiesza soft po dłuższym używaniu przeglądarek domyślnej lub opera mobile:) Wracając do rzeczy to niestety nie ma chyba innego programu co by flash w pełni obsługiwał. Na symbiana s60 v5 też brak wielu aplikacji i żałuję, że nie wybrałem androida

Polecam Tobie przeglądarke którą ja używam na Blackberry i bez probelmu przeglądam z niej youtube i inne strony z flash…przeglądarka nazywa sie BOLT http://boltbrowser.com/home.html tutaj jest strona producenta …z tego co wiem wyszła ona również na symbiana… http://www.nokia-e51.pdg.pl/nowiny/prze … biana.html