Przeglądarka z wtyczką High contrast/invert color


(Ramzaroth) #1

Jestem w patowej sytuacji. Aby korzystać z przeglądarki zmuszony jestem do używania wtyczek koloryzujących strony, gdyż spędzam dużo czasu przy komputerze, a białe tło męczy moje oczy. Wyłączenie całkowicie stylów nie wchodzi w grę. Dlatego też przeniosłem się na chrome - tu jest hacker vision. Tyle, że przy ostatniej aktualizacji chrome, wtyczka nie działa do końca poprawnie (choćby strona dobreprog. jest zupełnie biała). W operze podobnej wtyczki nie znalazłem, w ff są jakieś dziadowskie. Sama przeglądarka zaś dość wolna (nie potrafi na moim sprzęcie płynnie odtwarzać filmów 720p na yt). W Chromium jest to co w chrome, ale częściej zbugowane - choćby hacker vision w ogóle nie działa.

Kiedyś ceniłem ff 3.x; marzy mi się teraz jakaś szybka i lekka przeglądarka z dobrze napisanym "color invert" (ustawienia globalne + zapisywanie określonych domen). Polecicie coś?

P.S. Chrome nie byłoby takie złe, ale kierunek w którym dąży zraża mnie. Nie interesują mnie żadne dziwne usługi, aplikacje, powiadomienia na pulpicie itp.

A jeżeli nie, to może ma ktoś link do starszej wersji chrome? Znalazłem tylko instalatory online.

@Edit

Znalazłem stare wersje chrome:

http://www.oldapps.com/google_chrome.php

Aby wyłączyć aktualizacje trzeba stworzyć lub zmienić klucz:

Ustaw w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Update\UpdateDefault wartość REG_DWORD jako „0”.

Wówczas zobaczymy napis : Funkcja aktualizacji została wyłączona przez administratora

@Bogdan_G

Ekhm... spójrz na hacker vision w chrome:


(Bogdan_G) #2

Na Firefox jest zmiana ustawienia i możesz mieć inne kolory wyświetlania google i innych kart. http://prntscr.com/1vi3ml Zaznaczam, że nie wyświetlają się dobrze obrazki, ale, jak komuś to nie wadzi, to bez dodatków ma np zieleninę, albo banany z ustawień.