Przeglądarka zawiesza się podczas otwierania pliku

Witam Panowie!

Tak się składa, że niedawno robiłem porządki w systemie i usunąłem zbyteczne rzeczy w systemie( Win 7) po nieudolnym zainstalowaniu tematu do 7-ki. :x

Nie wiem co to za problem, wydaje się systemowy, ale na dłuższą metę bardzo uciążliwy… Mianowicie przeglądarki zawieszają się (Firefox Portable wer.3 , Google Chrome Potable wer.4) , gdy chcę otworzyć lokalizację pobranego pliku (Firefox - otwórz folder zawierający, Chrome - pokaż w folderze)

Dodam, ze wykorzystałem możliwość przywracania systemu, powtórnej instalacji oraz czyszczenia wpisów w rejestrze…

Proszę o mądre rady! :slight_smile:

Hej,

A ten sam problem występuje w przypadku przeglądarek zainstalowanych, a nie w wersjach portable??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sprawdź z wyłączonym antywirusem i oczywiście w normalnych, instalowanych przeglądarkach.

Zainstaluj ff, operę lub chrome i wtedy sprawdź… :slight_smile:

Nie instalowałem FF ani Chrome, do Opery nie mam przekonania… :wink: Działam na wersjach portable. Gdyby ktoś miał podobny problem to polecam Malwarebytes Anti-Malware ten niepozorny programik wykrył u mnie jakiś syf…syf szpiegujący. Nie miałem przekonania, ale zastosowanie tego programiku i to w wersji niepłatnej po przeczesaniu systemu pozwoliło rozwiązać problem :slight_smile: Polecam! bardzo skuteczne narzędzie :wink:

Dziękuję za rady i zamykam wątek…

Pzdr dla wszystkich!

Hej,

Skoro tak, to warto byłoby sprawdzić, czy wspomniane komponenty szpiegujące nie zostały celowo wrzucone do programów - na przykład tych przeglądarek w wersji portable. Dlatego ważne jest, by ściągać programy tylko z zaufanych źródeł. :slight_smile:

Zgadza się - program jest bardzo często wykorzystywany na forum w dziale bezpieczeństwa. Sam też z niego korzystałem, gdy konieczne było przywrócenie sprawności bardzo zawirusowanemu komputerowi…

Pozdrawiam,

Dimatheus