Przeglądarka

chciałbym ściągnać sobie jakaś przeglądarke internetową (IE jest słaby i dużo dziur posiada), jaka jest wg. was najbardziej użyteczna przeglądarka ?

dla mnie Opera, nie narzekam

Ja polecam tylko jedną przeglądarke - Opera!

http://www.opera.com/

własnie mialem opere i jakoś taka dziwna była :expressionless: przez pewien czas nie chciała sie usunąć , może jakaś inną polecicie mi ?

ja używam już od bardzo dawna MozilleFirefox i mogę z czystym sumieniem Ci ją polecić http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=638

Po odpowiednim skonfigurowaniu i pobraniu paru dodatków śmiga że aż miło :slight_smile:

Myślę że byłbyś zadodowolony z Firefoxa. Dla mnie jest bomba i jestem w pełni usatysfakcjonowany :smiley:

Firefox, a z tymi rozszerzeniami to cudo poprostu :slight_smile:

:slight_smile: :smiley: :lol: :twisted: polecam firefoxa jest super

Wczesniej używałem IE ale Firefox przy mim wymiata. Instaluj, nie pożałujesz :wink: :wink:

a co w takim razie powiecie na to :? :

"W przeglądarkach Mozilla i Firefox wykryto kilka błędów, które pozwalają przejąć kontrolę nad komputerem oraz wydobyć informacje na temat plików systemowych. Błędy wykryty również w kliencie pocztowym Thunderbird.

Pierwszy z błędów wykryty przez Secunia w przeglądarkach Mozilla i Firefox pozwala podglądnąć źródła wyświetlane w zakładce “Download Dialog”, a to wszystko dzięki błędnemu wyświetlaniu adresów sub-domen oraz ścieżek. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Ponadto na liście bugtraq pojawiła się informacja o wykryciu dość poważnych błędów w przeglądarkach Mozilla, Firefox oraz kliencie pocztowym Thunderbird.

Dzięki przepełnieniu bufora atakujący może podmienić link NNTP (Network News Transport Protocol), co w efekcie pozwalało po “kliknięciu” na niego przez użytkownika, uruchomić dowolny kod znajdujący się w podmienionym linku - na atak podatne są wszystkie wersje przeglądarki Mozilla do wersji 1.7.3 włącznie. Kolejny błąd występował w dostępie do plików tymczasowych gdzie można było odczytać informacje na temat pobieranych plików bądź załączników innych użytkowników.

Oprócz tego atakujący mógł przy pomocy odpowiednio stworzonej strony podmienić nazwy plików bądź uzyskać odpowiednie informacji na temat plików systemowych"

w/g mnie wszystko ma dziury ,kazda z przegladarek.Jednak Firefox ma ich troszke mniej ,a i szybciej są łatane.Tez stawiam na liska :smiley:

A znajdź sobie jakiś artykuł odnośnie dziur w IE.

To prawda, mimo tego Mozilla Firefox znacznie góruje nad IE :wink:

Najważniejsze, że błędy te są upubliczniane i szybko pisane łatki. Pic nie polega na tym, żeby milczeć i kiedyś to załatwić. Według mnie otwarte przyznawanie się do błędów i ich równoczesne likwidowanie uwiarygadnia ten produkt jeszcze bardziej :slight_smile:

A więc 2 najlepsze to Firefox i Opera.Osobiście wolę operę.Masz tu link tam jest wszystko o operze i jej funkcjach http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=15

Jeden link został podany więc po co dajesz drugi do tego samego?? :?

Tyle, że pod tym linkiem jest dużo więcej informacji na temat Opery.Opisane jest wszystko cio i jak :smiley: