Przeglądarka

Wie ktoś o dobrej przeglądarce internetowej? gdy otwieram dużo nowych kart program zajmuje dużo miejsca a po zamknięci kilku okien wcale tego miejsca nie zwalnia. dociero poo całkowitym zamknięciu. Ja używam firefox-a i on właśnie tego nie zwalnia. Moze trzeba pobrać jakieś linki ub coś w ustawieniach? ja nie mogę nic znaleść. Niech mi ktoś pomoże :frowning: Dziekuję

Zdecydowanie Opera

Jakiego miejsca ? O_o i ile tych kart otwierasz ?

ja nie polecam opery, będziesz się męczyć z reklamami albo z odblokowywaniem okienek, które akurat chciałeś, żeby wyskoczyły no i durnowato, że po zamknięciu jednej karty wraca się do ostatnio przeglądanej -_- (wchodzisz na stronke A, otwierasz 20 zdjęć i po obejrzeniu jednego, gdy zamykasz to zdjęcie, to nie przeskakuje do następnego zdjęcia tylko spowrotem na stronkę A :expressionless: ) No i jeszcze Opera zżerała mi 70-80% procka jak ją włączałem i było już otwarte kilka zakładek

Zostań przy FireFoxie

:slight_smile: firefox2lc.gif

A wiesz co to znaczy KONFIGURACJA AND1- więc nie wciskaj własnych subiektywnych gustów i zapatrywań… Zestawiałem kilka przeglądarek i Opera okazała się niemal pod każdym względem użyteczniejsza… FireFox niewiele ustępuje Operze głównie z powodu ilości wtyczek…i tyle… :squarewink:

Jak dla mnie:

  • na Windows - Mozilla (zwykła, nie żaden tam Firefox)

  • na Linux - Opera

Po prostu popróbuj różnych przeglądarek i wybierz tą, która będzie spełniała twoje oczekiwania.

Używam Opery od ponad roku i pierwsze słyszę by były z nią jakieś problemy. Zuzycie procesora - 6% max

Windows XP SP2

Lepiej sobie skonfiguruj tę Operę i nie opowiadaj bajek :wink:

Avant browser i tylko on :love: :serce:

Szczerze polecam, zakładki orginalnie dodane, podobny wygląd i funkcje do IE, dodane bajery typu blokowanie reklam etc. i to wszystko bez plaginów ;-), jestem na tak :smiley:

nie, nie wiem co to oznacza konfiguracja… -__-

niczego nie wciskam tylko przedstawiam swoją OPINIE, która jest subiektywna i nie chodzi tu o gusta tylko fakty. Pamiętam, jak zaczynałem przygodę z firefoxem i z operą. Opera jest IMHO W OGÓLE nie intuicyjna, strasznie zagmatwana. Firefox jest bardziej przyjazny użytkownikowi.

Dla mnie opera jest gorsza jako przeglądarka od FF i zdania nie zmienie, dopóki opera się nie zmieni.

Maxthon to dobra nakładka na Internet Explorera

http://www.maxthon.com

ja polecam albo Operę a jeśli chesz zostać przy ie to Maxthon

W operze: narzędzia > preferencje> zaawansowane > historia> i zaznaczasz pamiec podreczna zaleznie od mozliwosci im mniej tym lepiej i zaznaczasz oprozniaj przy zamykaniu

Opera.

I znowu święta wojna opera v. firefox i pozostałe, nie poparta “racjonalnymi argumentami”. Ludzie, kiedy to się skończy :frowning:

Co do dużej “zajętości” pamięci przez FF

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3406

Czasem warto poszukać

jakimi reklamami?!

a bo w starszych wesjach opery był bnerek ale w najnowszej już g nie ma

dało sie go usunąć chodzi ci o “buy opera today and make this banner go away”?? czy cos innego

Ja polecam SeaMonkey. To jest następca Mozilli(nie Firefoksa).

http://www.seamonkey.pl