Przeglądarki a eMule- zwolnienie pracy


(Rycymer) #1

Hej! Mam problem przy przeglądaniu stron internetowych- zazwyczaj używam Opery, ale próbowałem i w Firefox'ie, i IE: jest tak samo- otóż zauważylem, że gdy odpalony jest eMule, to strony zwalniają tak, że nie sposób ich nawet odpalić!Gdy wyłączam Muła, to wszystko wraca do normy i jest OK...Do dziś nie miałem takich problemów. Dodam też, że nie ma to nic wspólnego z użyciem procka i pamięci... Co robić? Dzięki!


(Jerzyborkowski) #2

w ustawieniach móła ogranicz pobieranie . Trochę poprawi .


(Rycymer) #3

Na to też wpadłem.... :lol: Ale dzięki! W każdym razie, chciałbym, aby sobie z tym poradzić jakoś bezkonfliktowo... :frowning:


(Alladynek) #4

Jak bezkonfliktowo? Albo całe pasmo łącza internetowego jest dla Emulca albo dla przeglądarek. Albo - albo. Możesz ogranicznyć transfer w emule po to by dla przeglądarki trochę zostało. To jedyne rozwiązanie jakie pozwoli ci cieszyć się i emulem i nie stersującym przeglądaniem stron.


(Rycymer) #5

Stary, w takim razie wytłumacz mi, jakim prawem nagle coś się zmieniło, skoro Muł ciągnie ani z mniejszą, ani z większą prędkością?! Do dziś jakoś wszystko było git, zresztą, nawet gdy eMule ciągnął mi 233KB/s (rekord), to i tak nie jest to nawet 1/2 możliwości łącza, więc nie wiem... :frowning:


(Jacek Jako) #6

Płatny ale bardzo dobry w zarządzniu ruchem masz 30 dni na sprawdzenie jednym pomaga innym nie ale spróbować warto

http://www.download.net.pl/93/cFosSpeed/


(Alladynek) #7

Może w takim razie jakieś wirusisko Ci zamula łącze?