Przeglądarki kierują na inną stronę internetową

Na stronie mojej szkoły jest link do Biuletynu Informacji Publicznej, jednak po kliknięciu w niego kieruje mnie on na zupełnie inną stronę. Problem ma miejsce w przeglądarkach Firefox, Chrome i Opera. Specjalnie zainstalowałem ponownie Internet Explorer by sprawdzić czy tam występuje ten problem, jednak w IE kieruje mnie na stronę internetową zgodną z linkiem. Co zrobić by ta strona pojawiła się także w innych przeglądarkach?

Podasz link do strony szkoły, żeby sprawdzić czy nie tylko u Ciebie występuje taki problem?

Naciśnij logo Windows + R >>> w okno Uruchamianie wpisz cmd i kliknij OK >>> w oknie wiersza polecenia, które zostanie otwarte wpisz ipconfig /all i kliknij Enter. Wykonaj zrzut ekranu (albo kilka) http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1294532.html, wstaw np. na http://fotosik.pl/ i pokaż na forum.

Może to infekcja? Wykonaj log w OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo OTLPE gdy system nie działa: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/ Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem możesz z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

Pozdrawiam!

Już wiem w czym problem. Strona z www na początku kieruje na normalną stronę, jednak bez www kieruje na inną stronę. Jest możliwość by domyślnie kierowało na stronę z www? na innych komputerach kieruje automatycznie na tę stronę z www na przedzie,

Zobacz: http://www.digipedia.pl/usenet/thread/59/315936/

O jaką przeglądarkę chodzi?

Pozdrawiam!