Przeglądarki nie pamiętają stron

Mam taki nieco ot ciut denerwujący problem na pewnym kompie otóż zarówno SeaMonkey oraz IE 6 za każdym razem gdy odwiedzam jakąkolwiek

stronę np dobreprogramy pobierają od nowa obrazki ramki rameczki prawie wszystko. Wcześniej tego nie było, niezmienione elementy strony szły z dysku. Dzieje się to tylko na tym konkretnym kompie. O co chodzi ?

Mały edit otóż dzieje się to tak, że przeglądarka zapomina gdy się ją wyłączy. Po ponownym uruchomieniu znowu musi pobierać wszystko

a nie blokuje ci firewall ??? pewnie nie zapisuje “ciastek”

A może po prostu masz ustawione w tych przeglądarkach czyszczenie pamięci podręcznej przy zamykaniu?

Nie, to nie firewall czy zapora. Ciasteczka włączone tak jak zawsze. Sam nie przestawiałem niczego. W seamonkey jest akceptuj wszystkie oraz akceptuj normalnie tzn przeglądarka niby zapisuje jakieś cookies ale co z tego jak nie działa. Nie używam jakiś programów do czyszczenia historii ciasteczek itp. Sądzę więc, że coś ktoś lub samoczynnie (?) przestawiło się w ustawieniach systemu bo dwie przeglądarki mają ten sam kłopot dziwne. Może coś w rejestrze? Nie mam pojęcia