Przeglądarki nie pokazują całej zawartości stron www

Od jakiegoś czasu strony www nie wyświetlają mi całej zawartości, chodzi o jakby dodatkowe elementy strony, jak na przykład załączone wideo (dla przykładu: http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/585172/maestro-futbolu-znowu-to-zrobil-pirlo-przewidzial-strzal-z-rzutu-karnego widzę tylko tekst), jakieś odnośniki od obrazów, okna logowań, obszary do pisania postów na niektórych forach czy maili np. na o2, przeróżne playery np na stronach ze streamami. Czasem dana zawartość pojawia się na ułamek sekundy po załadowaniu strony po czym nagle znika. Często na tym miejscu pojawia się jakaś durna reklama.

 1. Czy zawsze ta sama zawartość się nie wyświetla czy tylko czasami?

 2. Czy wciśniecie F5 nie pomaga?

 3. Czy instalowałeś coś do blokowania reklam?

 4. Czy odinstalowanie nod32 i/lub ESET Smart Security  nie pomogło? Sprawdź czy nie masz jakiegoś firewalla.

 5. Czy problem występuje też na najnowszej wersji Vivaldi?

 http://www.dobreprogramy.pl/Vivaldi,Program,Windows,60614.html

 1. Czy nie masz zepsutego internetu? Czy gubi on pakiety?  Wpisz w start-> uruchom “ping wp.pl /t” i daj screen. Czy dostawca internetu nie cenzuruje ci internetu? Mi kiedyś sąsiad cenzurował pornohuba.

 2. Czy jak podłączysz laptopa pod inny internet to też jest to samo?

 3.  Czy jak ktoś odłączy swojego laptopa pod twój internet to ma to samo.

 4. Jak odpalisz livecd linuksa to jest to samo? Lub jak odpalisz linuksa w maszynie wirtualnej to masz to samo?

http://www.ubuntu.com/download/desktop/try-ubuntu-before-you-install

 1. Czy masz Adobe Flash? 
https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=508380

@KamilDz

 1. Zawsze ta sama choć wczoraj miałem jeden wyjątek, włączyłem LM na jednej ze stron ze streamami i było ok, ale trwało to tylko jakieś 15min, później znowu wszystko wróciło do “porządku”

 2. Nie

 3. Jedynie adblocka na chromie, ale wyłączenie go nic nie daje + dzieje się to też na innych przeglądarkach

 4. W tym przypadku jest jakaś różnica między wyłączeniem antywira a jego odinstalowaniem? Całkowite wyłączenie nic nie daje. O żadnym firewallu nic mi nie wiadomo, przynajmniej świadomie niczego nie instalowałem.

 5. Też, np wideo na podanej wyżej stronie pojawia się na sekundę po czym znika

 6. Internetu nie mam ocenzurowanego, ale ostatnio mam problemy ze skaczącym pingiem. Jednak dzieje się to tylko czasami i jest to wina dostawcy internetu, kiedy wszystko śmiga jak trzeba to mój problem też się pojawia. Pornhuba mi na szczęście nikt nie cenzuruje :smiley:

 7. Mam w domu stacjonarke i laptopa, problem jest na stacjonarce, na laptopie jest ok.

 8. jw

 9. Tak, aktualizowałem wczoraj.

 

Acorus tutaj logi z Farbar:

http://www.wklej.org/id/2071599/

http://wklej.org/id/2071610/

http://wklej.org/id/2071611/

k.txt

Udało się, bardzo dziękuję. A co właściwie zrobiłem i co było przyczyną takiego zachowania?

Miałeś lewy DNS.

Pobierz >>>DelFix<<< http://www.bleepingcomputer.com/download/delfix/dl/281/

Po paru godzinach problem znowu powrócił… Co teraz? Wkleić nowe logi?

Sprawdź router.

Zaloguj się do routera i ustaw serwery DNS zalecane przez dostawcę internetu lub przywróć fabryczne ustawienia routera. Zablokuj zdalny dostęp do panelu administracyjnego i zabezpiecz router porządnym hasłem:

Ok, zrestartowałem router do ustawień fabrycznych, zaktualizowałem firmware, ustawiłem DNS dla mojego dostawcy, ustawiłem nowe hasło, ale za cholerę nie mogę znaleźć opcji zdalnego dostępu do panelu administracyjnego… Przeszukałem wszystko i nie ma tam nic na ten temat, pod jakimi jeszcze hasłami prócz remote access itp mogę tego szukać? Sorry, ale jestem kompletnie zielony w tym temacie. Router to asus rt n10e.

Póki co wszystko znowu jest ok, zobaczymy na jak długo. A i jeszcze jedno, ten skaczący ping o którym wyżej wspomniałem (co kilka godzin na kilkanaście minut skacze do około 1000ms) najprawdopodobniej pochodzi właśnie od routera (gdy podepnę się bezposrednio pod modem to wszystko jest ok), możliwe że jest po prostu uszkodzony i stąd też te problemy w przeglądarkach?