Przeglądarki nie wyświetlają poprawnie Facebook'a

Witam,

Może tutaj ktoś mi pomoże. Mam problem z serwisem społecznościowym Facebook. Wyszukując znajomych na tym portalu, nie wyświetla mi się filtr lokalizacji po kliknięciu po lewej stronie w zakładkę ludzie. Chodzi mi by wpisać np. Jacek >>> lokalizacja np. Warszawa itp itp. Czy ktoś wie co się stało ? Moi znajomi mają tę funkcję a mi zniknęła :confused: Dodam, że na innym koncie, filtr ten jest wyświetlany. Problem pojawia się na następujących przeglądarkach- IE8, Firefox, Safari, Crazy Browser, Google Chrome. Wczoraj na forum onetu ktoś mi napisał, że może to być problem ze skryptami przeglądarki, ale byłby to problem aż w pięciu ? Dodam, że w Firefox używam Adblock Plus - w którym zaznaczyłem nie blokowanie facebook’a. Zainstalowałem noscript i wyłączyłem blokowanie skryptów i nic… W IE8 wyłączyłem wszystkie filtry, zabezpieczenia i jest to samo. Safari to samo. Chrome też. Przeskanowałem komputer, było kilka trojanów ale już jest okay, użyłem spyboot, ad aware itp. Próbowałem wyłączyć zabezpieczenia w koncie facebook (ustawienia prywatności) i nic. Nawet wywaliłem antywirusa i nic. Jeśli taki temat już jest to przepraszam i proszę o pomoc, bo do nie dawna wszystko działało jak należy a teraz jest kłopot.

Używam Windows 7 Professional.

Pozdrawiam

Na innym komputerze wszystko jest poprawnie?

na innym, drugim kompie, u tego samego dostawy internetu problem występuje (nawet w telefonie komórkowym w pełnej wersji portalu), co dziwne na drugim koncie, innym które założyłem problem ten nie występował, bo filtr lokalizacji w wyszukiwaniu się pojawiał. Odinstalowałem nawet Flash Player’a, Javę, wgrałem nowe oprogramowanie i dalej ten sam problem.