Przeglądarki się zacinają, prawdopodobnie JAVA

Zarówna no chromie jak i firefoxie po wyczyszczeniu ccleanerem długo nie otwiera mi się strona onet czat(działająca na javie).

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Javę także potrafią blokować niektóre dodatki, - Głównie, to NoScript. Czyszczenie pamięci podręcznej też czasem pomaga, usuwanie dokładnie wszystkich ciasteczek.

Chrome i firefox, mimo czyszczenia ccleanerem, jeszcze bardzo dużo ciastek zachowują. Do tego najlepsze są niecałe 100KB programiki z tej strony:

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dprogramy%2Bnirsoft&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/mzcv.html&usg=ALkJrhhJ38Djry-tyKVXnzI-cJYUjJf4bg oraz:

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dprogramy%2Bnirsoft&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/chrome_cookies_view.html&usg=ALkJrhiyRIxZSb7bV9Vmzr7u9oWrGPbpig

Zobacz poleceniem ping czy strona onet działa, powinieneś mieć 100% zwrotnych pakietów jeżeli nie jest obciążana itd.

 

Mozilla trochę zużywa zasobów, ja używam opery i w granicach szczytu mi pobiera 200mb a sam mam fizycznie 256+64 z karty chrome tylko do testowania kursorów na stronie; opera nie ma takiego wsparcia.

 

Zawsze ci może jakiś malware zamulać. Porób skany.

Dzięki,spróbuje.