Przeglądarki

Mam pewien _ dziwny _ problem.. Mianowicie gdy chce sie zalogować do gier wp czy na poczte na wp po wpisanie wszytkich danych i kliknięciu wejdź wychodzi mi do apletu logowania i tak wkółko. Tak samo jest np z gronem i bramką sms Ery. Choć nie mam tego problemu na fotce czy na tym forum. Zaczynałem od IE później przeszedłem na AB (avant browser- obecne przeglądarka) ale wszędzie to samo. Jedynie przy zainstalowaniu firefox-a Mogłem wejść na bramke Ery. I nie wiem w czym tkwi problem…Dodam, że mam XP+SP2

Sprawdź dokładnie czy wpisujesz poprawnie nazwę użytkownika i hasło

Jeśli to żart to conajmniej niskich lotów jeśli nie to sory za najazd :] To jest akurat pewne a poza tym jak bym wpisywał złe hasło to by pojawiał sie napis o tym :]

To nie był żart,po prostu zaproponowałem jedną z opcji,która mogła

być przyczyną problemu

To moze być wina javy ( u mnie tak było z kurnikiem) Sciagnij, odinstaluj starą i najnowszą:)

http://java.com/en/download/manual.jsp

Moze pomóc

To ja znam lepszy żart może wielkość znaków bierze pod uwage i możę źle wpisujesz,wyczyść ciasteczka.I sprawdź czy Caps Lock nie wciśniety ok.

A z jakiego firewalla korzystasz??

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 15:28

W kerio trzeba bylo odznaczyć jakąś opcje… ale nei pamietam jaką. U mnie to pomogło…

Na czas logowania po prostu go na chwilę wyłącz:

Prawoklik na ikonce w tray’u -> Wyłacz firewalla

Jesli nie masz SKPF, ale innego firewalla, spróbuj tożsamej akcji… Może się powiedzie…

Przyczyną mogą być też znane i nielubiane ActiveX.

IE / Narzędzia/ Opcje internetowe / Zabezpieczenia [btw. w IE? lol ;p] / Poziom niestandardowy :

I wszędzie tam gdzie jest cokolwiek o formatach ActiveX kliknij MONITUJ.

Niczego nie dawaj dla bezpieczeństwa na WŁĄCZ [chyba że, jest już włączone], jeśli jest opcja tylko włąćz/wyłącz to nic nie zmieniaj.

Ew. pokombinuj jeszcze w formatach ActiveX jeśli monitowanie nic nie pomoże. {Pamiętaj, żeby potwierdzac monitowane formaty ActiveX tylko gdy jestes pewien ze witryna jest bezpieczna]. W razie czego masz takie polecenie jak:

Resetowanie do: [zaznaczasz opcje i klikasz Resetuj, standardowo na Średni].

Do Mateo :slight_smile:

Wybacz ale…Nie wiem o co Ci chodzi…

Do Krzysztof7

No to jak napisałem wcześniej sory za najazd…Gorszy dzień :confused:

Do McDracullo

korzystam z KPF, wyłączyłem, i wszystko śmiga aż miło :smiley: WIELKIE DANKE! :]

Do Makaryna

Hmm…Możliwe, że tak…W każdym razie dzięki za link, zainstalowałem :slight_smile:

Do Mielczara

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM! I…DOBRANOC :stuck_out_tongue:

p.s. sory, że bez cytatów ale jakoś nie mam już na to głowy