Przegłos w słuchawkach HyperX Cloud I w komunikatorach

Witam. Mam problem z dźwiękiem na moim komputerze.

Zakupiłem słuchawkami HyperX Cloud I.

 

Mikrofon wykrywa dźwięk z słuchawek. Gadając z kimś na obojętnie jakiś komunikatorze (TS3, Skype czy też komunikacja głosowa w CS GO) mikrofon wykrywa to co słychać w moich słuchawkach (np. muzykę, dźwięki z gier). Mi to nie przeszkadza i nie odczuwam tego, jednak koledzy na TeamSpeaku się skarżą.

Dodam również, że z poprzednimi słuchawkami nie miałem takiego problemu.

 

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Hej,

 

A może w ustawieniach komunikatora masz zaznaczone jako źródło nagrywania Miks stereo?

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Na pewno nie jest to związane z ustawieniami komunikatora, bo każdy inny komunikator który sprawdzałem też wykrywa dźwięk ze słuchawek.

Opcja systemu Win7 do sprawdzania swojego mikrofonu przez którą nagrywałem swój głos również to robi.

Hej,

 

To pokaż, co masz ustawione w ustawieniach dźwięku w systemie w zakładce Nagrywanie.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

spróbuj włączyć tłumienie zakłóceń i usuwanie akustycznego echa w rozszerzeniach (można wtedy nawet mieć muzykę na całą parę i nikt nie słyszy). Posiadam te same słuchawki i nawet bez rozszerzeń nie mam żadnego pogłosu (Realtek ALC 1150 z Audio Boost 2) .

Po zaznaczeniu tych opcji faktycznie ten pogłos jest mniejszy jednak cały czas słychać muzykę, która leci w tlę. Bardzo cicho, ale jednak słychać.

Sprawdzałem również na laptopie i tam również występuje ten sam problem. Myślicie, że to wina słuchawek?

a ile dokładnie ci się podnosi skala w mikrofonie we właściwościach dźwięku? u mnie idzie tylko na jedną kreskę z podbitą czułością o 10 dB, masz je podłączone bezpośrednio pod płytę główną czy pod przedni panel na obudowie?

Bez podbitej czułości, przy normalnym mówieniu podnosi się o jedną kreskę. Bezpośrednio do płyty.

 

Tak to wygląda bez zaznaczenia powyższych funkcji, które napisałeś powyżej:

http://www13.zippyshare.com/v/IVjuNhuf/file.html

ustaw czułość mikro w teamspeaku tak żeby ci nie łapał dźwięku otoczenia i będzie po problemie. (zdjęcje moich ustawień powiedzmy jako punkt odniesienia)

Bez tytułu.png

Faktycznie problem na ts3 się rozwiązał , ale z pozostałymi komunikatorami? Np. mikrofon w csie?

Hej,

 

Czyli w ustawieniach audio w konkretnych, innych komunikatorach bądź grach musisz zrobić to samo - zmniejszyć czułość mikrofonu.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus