Przegłos w słuchawkach z mikrofonem

Nie wiem co już mogę zrobić z przegłosem. Mianowicie mikrofon zdaje się wyłapywać dźwięk z komputera. Instalacja sterowników nie wchodzi w grę gdyż mam najnowsze. Zmiana słuchawek ze starych na nowe nie naprawiła problemu. Nowe mają dołączoną w zestawie kartę dźwiękową. Jest to model SPC gear viro plus. Próbowałem już reinstalować system, działać z narzędziem do rozwiązywania problemu aktualizować sterowniki, wyłączać ulepszenia audio i wyłączyć automatyczny gain. Nic z wymienionych nie pomogło. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem bo gdyby nie to że problem występował w poprzednich słuchawkach pomyślałbym że jest to wina nowych ale jednak był już obecny. Prosze o pomoc bo już nie wiem jak mogę temu zaradzić

Nie bardzo rozumiem w czym problem, przecież jeśli podłączysz mikrofon i masz ustawiony nasłuch, lub jakąś grę, komunikator, które korzystają z mikrofonu, to jest normalne, że mikrofon łapie dźwięk z komputera.

Te słuchawki nie mają jakichś systemów tłumienia otoczenia. Swoją drogą sugeruję odpiąć tą pseudo kartę na USB, którą do tego dodają (jest to barachło klasy Fengzong 7.1, 1Mii S03, UGo UKD-1086 itd.) słuchawki lepiej zagrają na tej z płyty głównej. W ogóle, trzeba było za te pieniądze kupić sobie jakieś firmowe, a nie takie barachło.

ja rozumiem jakby troche łapał ale mi się dosłownie wyświetla jakbym się odzywał na dc gdy inni nie mają takiego problemu

Zmniejsz czułość po prostu, zresztą zacznij od tego, że ustaw sobie na klikniecie albo jakiś klawisz zamiast automatu, i zobacz czy łapie. Jak nie, to zwyczajnie jest ustawiona zbyt wysoka czułość.