Przegrywanie filmów

Witam serdecznie.

Otóż mam takie pytanko:Posiadam film na płytce CD-R 700mb,ten film moge oglądać na komputerze,posiadam również kino domowe w którym to nie moge lub też nie potrafie takowej płytki uruchomić.Więc skopiowałem ten film na dysk a następnie chciałem ponownie nagrać programem Nero używając odpowiedniej funkcji(nagraj wideo)zaznaczam tu że podobnie miałem z teledyskami i wszystko było ok.Wracając do tematu,otóż używając tej funkcji film w rzeczywistości okazał sie zbyt dóży

czy jest program(możliwość)podzielenia danego filmu na części i nagranie go na dwie płytki?

Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiano ale myśle że jest taka możliwość,wydaje mi sie że podczas nagrywania jako wideo dochodzi

więcej plików pomocniczych.

Bardzo prosze o odpowiedzi gdziekolwiek.

Pozdrawiam.

http://www.divx-digest.com/software/avichop.html znajdziesz program do dzielenia filmów program darmowy bez instalowania

Może również wystarczy tylko overburning włączyć w Nero ??

Overburning włączał mi sie automatycznie gdy nagrywałem teledyski i wtedy było tylko minimalnie za mało miejsca,w wypadku próby przegrania filmu dysk okazuje się zbyt mały.Przeglądałem forum na CDRinfo.pl okazuje sie że problem nie jest taki prosty,mimo to bardzo dziękuje za dobre chęci.

Gdybyś troszke w nim pogrzebał to byś szybko znalazł rozwiązanie. Gdy juz masz poskładane menu w nero vision wybierasz ustawienia video/dvd-video/ustawienia jakości i wybierasz opcje long play albo super long play wtedy nero niezauwarzalnie zmniejszy jakość a film zajmie 3-4 razy mneij miejsca na płycie:)