Przegrywanie zdjęc z komórki na komputer

Witam :slight_smile: czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się przesyła zdjęcia z N95 8GB na komputer ? chodzi mi o przesyłanie przez kabel (USB) zaznaczm że mam wgrane na kompie oprogramowanie Noki N95 8GB…a więc właczam kompa i co ? proszę tak krok po kroku…najlepiej przez GG

Instalujesz Nokia PC Suite. Następnie łączysz telefon z komputerem. PC Suite go wykrywa i wtedy przeglądasz pamięć telefonu lub karty pamięci w poszukiwaniu fot.

Taką podpowiedz to w instrukcji czytałem :)…wszystko mam wgrane a zdjęcia mi dalej nie przechodzą na komputer…podpowiedz mi tak krok po kroku jeśli możesz

Ja mam Nokię N70 i u mnie wygląda to tak:

  1. Ściągam PC Suite.

  2. Instaluje.

  3. PCS prosi o podłączenie telefonu.

  4. Podłączam (przez USB)

  5. Windows go wykrywa, a PCS daje sterowniki.

  6. Mamy zainstalowany telefon.

  7. Ja wchodzę przez Mój Komputer, gdzie pojawiło mi się Nokia Phone Browser.

  8. Wybieram swoją N70 (jedyny wybór).

  9. Wchodzę na Memory Card (tam właśnie mam ustawiony zrzut robionych fotek w telefonie, jeśli przez pamięć telefonu to tam trzeba chyba jeszcze wybrać Nokia)

  10. Folder Images, tam są foty.

U mnie działa to w ten sposób, zostało wytłumaczone łopatologicznie, więc jeśli nie zadziała to coś musi być nie tak.

Nie zadziała, ponieważ użytkownik musi się jeszcze zgodzić na zainstalowanie w urządzeniu oprogramowania do komunikacji telefonu z komputerem. Na ekranie telefonu powinny pojawić się komunikaty, z zapytaniem czy zainstalować “MMSSync” oraz “Contacts Group DS Plugin”. Oczywiście zainstalować! Jeśli tego nie zrobi, to może się pocałować tam, gdzie słońce nie dochodzi, a zdjęcia wtedy będzie mógł jedynie wrzucić, jeśli wyjmie kartę pamięci z telefonu (co w Nokii N95 8GB będzie niemożliwe ) i razem z adapterem włoży go, do czytnika kart, jeśli takowy posiada w komputerze.

To tyle. Po resztę informacji zapraszam na wyspecjalizowane serwisy internetowe.

O tym akurat zapomniałem, ale nie mam pewności czy przy instalce telefonu też to jest potrzebne. Jak pojawi Ci się komunikat “Dokończ instalacje na telefonie” to wtedy idziesz do tel.

OT --> Kosz

Jak podłączyć gts 7350i do kompa żeby przerzucić z niego zdjęcia? Mój mail: c28z@wp.pl