Przegrzanie grafiki

Witam

Poszukuję pomocy .Posiadam zestaw C2D 2,13ghz, Sapphire Redeon X1900GT 256mb DDR3, płyta ASUS P5B, 2gb RAM KINGSTON HYPER X 800mhz, WD Caviar 160gb, XP Proffesional legal, chłodzenie dobre tak myślę, na procku przy wymagających grach 40 stopni C, grafa 70 stopni C. I tu pies pogrzebany. Po kilkunastu minutach grania w COD4 w sieci, pojawiają się dziwne artefakty, zaniki kolorów, jednobarwne trójkąty itp. Ostatnio winda się zawiesiła w grze, ekran zrobił się w pionowe dwubarwne paski, pomógł restart i komunikat o poważnym błędzie. jednakże nie ma bluescreenów. Podejrzewam że to coś ze sterownikami, bo dzieje się to od przeinstalowania sterów na nowe. Próbowałem wgrywać je od nowa, czyściłem rejestr bez skutku. Czy są jakieś programy do odinstalowania sterów? Co zrobić, proszę o pomoc… :frowning:

podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty graficznej ?? co to za marny zasilacz Q-tec ?? ile ma Amperów na linii +12V?? zdejmij boki obudowy, problem występuje nadal ?? jakie chłodzenie ma ta karta ??

Jak dla mnie to zasilacz nie wyciąga… wyłącza Ci sięczasem komp sam od siebie albo restartuje, tudzież włącza??