Przegrzanie laptopa? Czym spowodowane?

Witam!

Kupilem kilka dni temu laptopa Samsung R510. Po Włączeniu wszytko grało ale na następny dzień gdy go wlaczylem zamiast systemu dostawalem blue screena, odkrylem ze moge zrobic mu formata tylko gdy nie chodzi jakies 5-6 h, gdy nie jest cieply, w innym przypadku nie da sie. Teraz odkrylem ze wcale nie musze robic formata bo laptop czasami sie wlaczy, ale z reguły dostaje blue screena przy probie odpalenia systemu. Wie ktos jaka moze byc tego przyczyna? Jakies wadliwe sterowniki albo cos? Moze RAMy? Pozdrawiam

skoro to nowy laptop to najlepiej na gwarancje. Ale raczej sie nie przegrzewa bo jak włączasz to jest zimny.

podaj kod błędu tego bs’a, obmacaj go podczas pracy, serwis raczej nieunikniony

teraz mi zaczelo wyswietlac cos o rundull32 cos takiego napisane przez pol sekundy (pozniej dostaje bsa) 0x754223x0 jakos tak, blad ogolnie przy starcie systemu. a bledy (nie wiem czy to to cos) to :

Technical information:

*** STOP: 0x0000001A (0x00005002, 0xC0402000, … ,0x00001000, 0x000FFF00)

Collecting data for crash dump…

Initializing disk for crash dump…

Beginning dump of physical memory.

Dumping physical memory to disk: 5,10,15,20,25, … ,100 i reset :slight_smile:

błąd ten połączony jest z obsługą pamięci, przetestuj ram programem Memtest-em.

hehe ledwo odpalilem programik i wywalilo mi ponad nie wiem ile bledow bo po pieciuset kliknieciach mi sie odechcialo xD czyli to chyba zle prawa?:smiley: na stacjonarnym jest git przerobilo i nic nie wykrylo. Dzieki za rade wiem o co biega.

Dodane 22.01.2009 (Cz) 20:21

ok 0,2% przerobil wyskoczylo ponad 10 000 bledow… serwis. Mozna zamknac

Dodane 21.02.2009 (So) 16:07

siemaq

no wiec jestem po serwisie i niestety musze powrocic do tego nieszczesnego dla mnei tematu. Wiec otrzymalem po 3 tygodniach komputer z serwisu w oswiadczeniu napisali ze mnie wykryto zadnych usterek. No to mysle pieknie, odpalilem lapka dzien pochodzil i znowu blue screeny. To byla vista. Czas na XPka, zainstalowalem chodzil 2 dni i pozniej cos tam cos tam i w efekcie blue screeny. Pomożecie cos? To sie przegrzewa czy co?