Przegrzewanie komputera

Witam. Dawno tu nie byłem ale znowu mam problem.

Zakupiłem grę i gram sobie w nią i gram… nagle w trakcie przechodzenia misji przechodzę do Windows’ a :confused:

Minimalne wymagania tej gry to Core Duo 1.8GHz, 1 GB Ram i karta graficzna 256 mb (mam GeForce 7600GS)

Nie wiem czy to istotne… ale zauważyłem ze gra przechodzi do Windows’ a i wywala błąd gdy stopnie w komputerze sięgają 60 °C.

Jakby to bylo problemem to kupic nowy wiatraczek?czy może dokupię ze 2 GB Ram’ u i kartę graf wymienić? Już zupełnie nie wiem o co chodzi:/

Pozdrawiam

Ancinek aka

Jaka to gra??

Daj temperatury wszystkich podzespołów.

Ancinek

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Przepraszam za kłopoty. Nazwę tematu zmieniłem. Jak sprawdzić temperaturę wszystkich podzespołów w komputerze?

Na wyświetlaczu od komputera gdy gram pisze:

CPU temp. 48°C wzrasta do 60 i wtedy widzę Windows .

Pobierz program Everest Home Edition i daj z niego temperatury.

Ale dalej ta nazwa nie jest konkretna. Zapoznaj się z linkami, które podałem wcześniej - tam znajdziesz cenne wskazówki jak tytułować wątek. Po zapoznaniu się popraw aktualny tytuł na taki aby mówił konkretnie o problemie.

Jak podać temp z Everesta? ;/

eeee temperatury wyskakują ci chyba na pasku zadań… Przynajmniej mi [mam ultimate edition]

Jeszcze jest taka możliwość że masz jakąś górną granice temperatur ustawioną i wtedy “wyrzuca” cię na pulpit…

Żaden błąd , ostrzeżenie nie wyskakuje?

Jak zmienić górną granicę?:>

I to chyba nie to… bo teraz mnie wywaliło na 45 stopniach ;/

A RAM dzisiaj dokupiłem ( w tej chwili jest 3GB)

Co może być problemem?

Może jakiegoś patcha do gry ściągnij… stery albo coś takiego…

Napisz jaka to gra , podaj też temperaturę karty graficznej bo chyba ona się przegrzewa.

7600 mają wysokie temperatury… czytałem test i tam jak było 140*C w stresie to wszystko było ok…

procek ma 60C*?? podkręcany był? jakie chłodzenie? było ściągane po założeniu?

ok to chyba było jak straż pożarna przyjechała…

No 140*C nawet przy max. obciążeniu to nie jest OK! Ja przy graniu w Crysis na Very High i w 1280x960 mam ~75 do 80*C (Gainward Bliss 8800GTX). BTW. 45*C, a nawet 60*C to raczej nie jest próg przegrzewania ;).

1). Jaka to gra?

2). Spróbuj zainstalować najnowsze patche do gry

3). Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty!

Pozdrawiam

Guzik prawda, ja na swojej mam 40*C in passiv ;p