Przegrzewanie się komputera bardzo proszę o pomoc!

Witam… Jestem posiadaczem fajnego komputera parametry w zdjęciu

mam problem z temperaturą komputera a dokładnie to corów, strasznie mi sie nagrzewają !

a i tutaj mam test sprawności i zdjęcia

c9746462.bmp

ed867562.bmp

komp jest odkurzony dbany defragmentowany raz w tygodniu czyszczony wszystko co można to jest robione, serio, dban o to cudeńko, bo sam je złożyłem

dzisiaj napięcie w biose zmieniłem na wyższe ( napięcie gdzie się da na 0,2V albo 0,3V ( mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi to jest w tej ostatniej zakładce na dole )

, aa no i wyjąłem chłodzenie od corów bo chciałem sie przyjrzeć czy może jest coś nie tak nie wiem… aczkolwiek to nic nie dało, a wrecz przeciwnie jeszcze temperatura sie powiększyła.

Bardzo proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co wystrzeliło mu!!

btw. co to jest to pomiędzy hchłodzeniem corów ( tym metalowym pod wiatraczkiem) a na corze - taka plamka, to jest pasta termo?

– Dodane 28.06.2009 (N) 21:39 –

dodatkowo oddam że chodzi mi o to że temperatura tamta jest podczas testów, aczkolwiek jak gram np: w World of Warcraft albo jakieś inne wymagające gry to też się strasznie na grzewa… proszę o pomoc ! sam sszukałem kupe czasu ale nie znalazłem nic konkretnego… nawet biosa chciałem zupdatować ale to napewno nie ma wpływu…

a masz pastę na procku jeśli nie to weś sobie kup ( jest tania ) i trochę nałuż bo jeśli nie ma to z czasem może komp ci wariować a nawet się przepalić :frowning: :frowning: ( tak samo pod radiatorem w karcie graf. też powinna być pasta :stuck_out_tongue: )

baaaaardzo dzięęęęękujęęęę !

Dodane 28.06.2009 (N) 22:25

a gdzie tak właściwie można kupić ją ?

z kartą graficzną mam o tyle problem że w tym modelu jest tak cholernie trudno zdjąć radiator że szok

Dodane 28.06.2009 (N) 22:26

i zresztą nie wiem za bardzo jak zdjąć ten radiator w tej karcie ;/

W rybnym :wink:

Tak na poważnie to w każdym ze sprzętem komputerowym. Ja polecam tobie poprostu zdjąc bok obudowy na lato. No i przeczyść wentylator