Przegrzewanie się laptopa Samsung r540 - jt03

W trakcie używania mojego laptopa ( samsung r540 - jt03) komputer nagle się wyłącza . Dodam , że od dłuższego czasu zawiesza się on przy najprostszych czynnościach a w trakcie włączania jakiegokolwiek programu zuzycia podzespołów skaczą do 100 % . Zauważyłam , że w lewym górnym rogu komputer w chwili wyłączania jest gorący. Proszę o pomoc.

Witaj mam także r 540 jakiś czas temu miałem ten sam problem odsyłam Cię do postu w tej sprawie myślę , że pomoże       http://forum.dobreprogramy.pl/laptop-wy%C5%82%C4%85czy%C5%82-si%C4%99-nagle-t459306/      Pzdr

Zalecam program OCCT , potwierdzi napewno przegrzewanie procesora co powoduje aktywację zabezpieczenia przed spaleniem i wyłączenie go.

Recepta - wymiana pasty i czyszczenie laptopa.

Po sprawdzeniu programem oCCt zauważyłam , że CPU usage oraz Memory  przy używaniu tylko przeglądarki cały czas przyjmuje maksymalna wartość. Czy to normlane?

Nie. Tak jak napisał kolega wyżej. Czyszczenie komputera z kurzu wewnątrz, wymiana pasty na procku no i pozbycie się śmieciowych programów zajmujących zbędną pamięć :slight_smile: