Przegrzewanie się zasilacza i karty graficznej

Witam potrzebuje pomocy. Gdy komputer jest włączony może chodzić 2/5h nie zawiesza się, płynnie chodzi Internet przegląda się dobrze  gdy uruchomię jakąkolwiek  grę np NFSU1 po 1 min grania przycina się, Grzeje się wtedy bardzo zasilacz<400W> i piszczy. karta graficzna<256MB> tez się grzała skakała do 80stopni wiec postanowiłem podłożyć zasilacz z działającego komputera<350w> uruchamiam grę i znów zawiesza się wiec podkładam sprawna Kartę graficzna <AGP 128 FX5200 zamontowanym wentylatorem >i zasilacz z powrotem <400w> i nadal się przycina Zasilacz się grzeje raz mocniej raz mniej i piszczy i gra się zawiesza zainstalowałem sterowniki płyty głównej i nadal bez zmian

Płyta główna :http://www.asrock.com/mb/VIA/P4V88/

Piszesz strasznie chaotycznie. W najmniejszym skrócie zasilacz do wymiany na jakiś markowy i po problemie. “Zamienił stryjek siekierkę na kijek” tak wyglądała podmiana innego zasilacza. Poza tym jaka gra ma się nie ciąć na AGP?

Częsci jak Karte graficzna i zasilacz podmieniłem z działającego komputera  na tej karcie AGP 128 grałem Nfsu2/MW i nie było problemu na minimalnych wymaganiach i komputer chodził nawet 7dni i ja odpalałem gre i było dobrze. a wtym drugim kompie piszczy zasilacz jak dostanie tylko lekkiego  obciązenia i nagrzewa sie. jeszcze podmienie raz mój zasilacz działajacy