Przeinstalowanie systemu Xperia Z3 C

Mam problem ze swoją Z 3 compact.

Od jakiegoś czasu telefon po prostu mi się wyłącza i nie reaguje kompletnie na żadne polecenia. Wciśnięcie żółtego guziczka pod klapką jak i różna kombinacja klawiszy nie pomaga… Kiedyś czytałem że to może być suden death czyli nagła śmierć telefonu z którą boryka się spora ilość posiadaczy z 3…

Gdy telefon mi się wyłączy podłączam go do ładowarki i zazwyczaj po dłuższym czasie się włącza… Podobno sony miał wypuścić jakąś aktualizacje która miała naprawić ten problem z wyłączaniem się telefonu ale ja nadal mam z tym problem. 

Tak mi przyszło do głowy aby ponownie zainstalować cały system Android ale nie potrafię tego zrobić i nie wiem czy może to w ogóle pomóc. Telefon aktualnie mi się włączył więc coś muszę zrobić bo po każdym wyłączeniu się, coraz dłużej trzeba czekać aż się włączy, obawiam się że pewnego razu może już się nie obudzić… 

Więc jeśli ktoś mógł by mi pomóc. Za każde wskazówki będę wdzięczny. 

Android 5.1.1

Rootowałeś albo odblokowywałeś bootloader?

Nie, nic nie robiłem.

Na innych forach w takim przypadku była to najcześciej wina baterii bądź ładowania/ładowarki.

Wyślij go o serwisu. W-support.pl

Ollo98

gdy telefon się wyłączy, to po podłączeniu do ładowarki nie świeci się w ogóle dioda, dopiero tak jak piszę, włącza się po jakimś czasie…raz miałem tak że gdy się wyłączył, po jakimś czasie mogłem go sam włączyć, bez pomocy ładowarki, lecz co chwile się wyłączał…