Przeinstalowywanie systemu na win7 bez utraty gwarancji

Witam kupiłem sobie laptopa marki Asus i jest w nim windows 8. Cieszyłem się że dobrze śmiga zaczołęm instalować bardzo duzą ilość programów jak i gier, ale przejdzmy do rzeczy. Chciałbym przeinstalować system na win7 bez utraty gwarancji i nie wiem jak to zrobić prezydał by mi się poradnik krok po kroku jak jest taka możliwość

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

gwarancji nie utracisz o ile masz oryginalną 7

okej dzięki , bo poczytałem na innych forach i są różne odpowiedzi . A jeszcze takie pytanie czy strace gwarancję jak zainstaluje 2 system obok tego np. win 7 crack albo ubuntu (linuxa) ?

Masz w miarę nowego laptopa i pewnie też masz do niego kartę gwarancyjną - najwyższy czas ją przeczytać zamiast nam zawracać głowę pirackim Windowsem.

Zrobiłem tak jak mówiłeś dowiedziałem się że nie moge zmienić oprogramowania jakie kupiłem czyli win 8 .

Mam taki syf na kompie że nie wiem co robić tak mi się wsyzstko zacina tyle wirusów :confused:

Mam takie pytanie słyszałęm że się da i to podlega pod gwarancje a mianowicie :

jakoś przes biosa wziąść klucz aktywacyjny windowsa i zainstalować new windowsa 8 pod ten klucz czy to prawda ? jak tak to proszę o jakiś link do poradnika krok po kroku

Gwarancję już przeczytałeś, chociaż nie do końca jestem przekonany, czy ze zrozumieniem ale przyjmijmy, że jest tak jak piszesz ze zmianą systemu

Teraz najwyższy czas na instrukcję obsługi, tam jest opisane co należy zrobić aby przywrócić system do stanu w jakim był przy pierwszym włączeniu laptopa.

I nie musisz brać “jakoś przes biosa wziąść klucz aktywacyjny windowsa”

Ta karta gwarancyjna jest niby dużą ma dużo stron ale jest wszystko po innym języku :smiley: a po posku jest tylko Ograniczenia Gwarancja DLa produktu nic wiecej :confused:

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem powyżej.

Zapewniam Cię, że na temat obsługi laptopa nie będzie nic napisane w karcie gwarancyjnej.

System operacyjny nie jest objęty gwarancją, wiec jeżeli go nawet usuniesz to nie ma to żadnego znaczenia. Zanim jednak zacznie sie grzebać w systemie dobrze jest użyć narzędzia recovery burner i zgrać system recovery na płyty DVD by uniknąć problemów w przyszłości