Przejęcie kontroli nad telefonem?

Z góry przepraszam jeżeli zły dział, ale mam dziwny problem. Oglądałem sobie filmik na moim smartphonie i nagle przełączył się na inny i nie mogłem wrócić do poprzedniego. Kliknąłem przycisk Home by wrócić do “pulpitu” w telefonie i nagle sam z siebie nacisnął się przycisk do uruchomienia google playa i forcował automatycznie kupno jakiejś aplikacji i to wszystko robił sam. Przeraziłem się, szybko wyłączyłem telefon i szybko pobrałem eseta i przeskanowałem telefon i nic nie wykrył. Żadnych aplikacji z podejrzanych stron nie instalowałem. Ani nic takiego. Z góry dzięki za pomoc.

Cześć.
Jaki to smartphon?

Samsung Galaxy Prime

Właśnie znowu to się stało i znowu kiedy korzystałem z YT. Jest to jakby randomowe klikanie w ekran. Wyszło mi przypadkiem to zdjeć i co chwilo oddalało i przyblizało

 

Zauważyłem, że dzieje się to w YT i za drugim razem stało się to kiedy chciałem zmiejszyć filmik do takiego małego okienka i wtedy się to chyba zaczęło, wydaje mi się, że to jakiś bug z aplikacją YT.

 

Zachowuje się to podobnie jak tutaj 

 

Masz najnowszą wersję aplikacji YT? Proponuję, abyś zrobił reinstall Androida, lub też spróbował przywrócić urządzenie, do stanu fabrycznego.