Przejęte konto skype. Co robić

Witam. Opiszę wam nieciekawą sytuację. Mam konto skype o nazwie użytkownika powiedzmy imie.nazwisko oraz email na podobnej strukturze. Połączone było z kontem microsoft. Nie używałem skype parę miesięcy nagle dostałem meila że moje Hasło zostało zmienione, przejąłem się tym po paru dniach jak dziewczyna na swoim skype zobaczyła że nagle mam inny imie, inny adres, wszystkie dane się zmieniły. Zalogowałem się kontem microsoft i nagle wszystkie dane były zmienione na dane jakiegoś Francuza. Zgadzał się tylko mój email i nazwa. Mało tego Francuz ten z kimś pisał. Zdenerwowany napisałem do Pomocy technicznej i czekam. Udało mi się zmienić hasło, odłączyłem od razu konto Microsoft i też zmieniłem hasło, do Gmaila też zmieniam Hasło. Pytam się, Co to miało w ogóle być? Jak to się stało? Co to za akcje i co z tym robić?

Takie rzeczy powinny być wyjaśniane z zespołem pomocy technicznej… Tutaj nikt nie udzieli Ci jednoznacznej odpowiedzi…

Sprawdź czy na komputerze nie ma jakich szpiegowskich dodatków np. przychwytywanie haseł itp.

 

Emsisoft Emergency Kit jest darmowym narzędziem przeznaczonym do wyszukiwania i usuwania z komputera różnego rodzaju złośliwego oprogramowania.

http://www.dobreprogramy.pl/Emsisoft-Emergency-Kit,Program,Windows,13269.html

Komputer na bank czysty gdyż jest świeżo po Formacie. Wykonywanym 3 razy w ostatnich 2 miesiącach. Wcześniej owszem może coś było ale nie wiem. Sprawę zgłosiłem i czekam na jakieś słowa wyjaśnienia. 

Mogło wystarczyć. Haseł przecież pewnie nie zmieniałeś w tym czasie.