Przejscie z 7 na 8

Witam

czy warto jest przejsc z Win.7 na Win 8 ?

bo przymierzam się do instalki windows 8 ?

W jakim sensie czy warto? Napisz czego byś oczekiwał po zmianie systemu. Zadałeś dosyć ogólne pytanie :slight_smile:

Nie wiem czy nadal są jakieś wersję trial, ale jeśli uda Ci się taką znaleźć to po prostu zainstaluj ją sobie na maszynie wirtualnej np. Oracle VM VirtualBox (ja na tym testowałem W8) i sam sprawdź jak to wygląda.

Ponadto zastanów się, czy Twój sprzęt jest gotów na taką modernizację.

mianowicie do gier czy jest bardziej wydajniejszy a sprzęt to jest dobry,niedlugo go jeszcze będe przerabial zeby byl jeszcze lepszy

zainstaluj na próbę win8 na dysku D i zobacz co i jak działa

Ooo widzisz. Leszek dał jeszcze lepszą propozycję :slight_smile:

Jednym podobają się brunetki, drugim blondynki, więc lepiej wszystko samemu sprawdzić a nie liczyć na opinie forumowiczów :slight_smile:

Wydaje mi się, że szkoda pieniędzy, chociaż to tylko moja subiektywna opinia. Niedawno kupiłem notebooka z Win 8 i jest ok, ale na stacjonarnym nie mam zamiaru robić aktualizacji z 7-ki. Nie ma jakiś ogromnych zmian na plus, dodatkowo trzeba się nauczyć kilku rzeczy związanych z obsługą Metro UI aby sprawnie obsługiwać Win 8, ale to akurat nie powinien być problem dla większości użytkowników. Gdybyś miał Viste albo XP to zmiana byłaby ok, ale jak piszesz, że masz 7-kę to wydaje mi się, że 8-kę można sobie darować tym bardziej, że za 3 lata pewnie będzie kolejny system MS, a Win 7 ma mieć support do 2020 roku :smiley:

niema najmniejszych problemów.

tudzież jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki :smiley: