Przejście z Kitkat na Lolipoop czy warto?


(uphate) #1

Witam czy warto przejść na nowszy system Androida? Bo podobno w Lolipoop powiadomienia widać nawet bez odblokowania to wg. mnie nie jest zbyt dobre. Bo teraz mam ustawione odblokowanie na wzór to mimo to ktoś bez wzoru przeczyta mi sms'a?


#2

Sam nie sprawdzisz, to się nie przekonasz. Po zainstalowaniu Lolipoop, zawsze możesz wrócić do KitKata, jeśli coś Ci się nie spodoba. Androida warto aktualizować, choćby dla nowszych zabezpieczeń. 


(uphate) #3

Rozumiem w jaki sposób mogę wrócić do Kitkata przywracając ustawienia fabryczne?


(Jusko) #4

W przypadku Lizaka, niektóre gry przyśpieszyły dzięki ART, ale bez szału (wiadomo). W moim przypadku, poza przywyknięciem do nowego designu, bateria zaczęła działać nieco dłużej. Ogólnie telefon jest nieco żywszy.

Jeśli jest możliwość aktualizacji - warto. Zawsze to aktualizacja zabezpieczeń, choć nie każdemu pasują nowe szaty systemu.


#5

Przywracając ustawienia fabryczne, nie powrócisz do KitKata, nie ma takiej możliwości. Jest pełno poradników w sieci, gdzie jest opisane, w jak prosty sposób instalujesz Androida.


(yuwo) #6

Zdecydowanie warto. Na początku może być lekki szok, ale ta wersja jest lepiej pomyślana niż 4.4 i generalnie znacznie wygodniejsza w użytkowaniu.


(Piesek64) #7

Możesz ukryć powiadomienia na ekranie blokady w ustawieniach zabezpieczeń.