Przejście z nokii 6630 na n73

Witam

Posiadam chyba już od dwóch lat nokię 6630. Przez cały ten czas byłem i nadal jestem z niej w miarę zadowolony, lecz od jakiegoś czasy męczy mnie myśl czy by nie wymienić jej na “nowszy model”.

Budżetu nie mam pokaźnego by kupować sobie taka n95, ale rozmyślam nad n73.

Czy wymiana mojego staruszka na ta n73 nie będzie durnym pomysłem ? Zastanawiałem się także nad nokia n80 ale nasłuchałem się o niej więcej wad niż zalet.

Jeśli ktoś sie jako tako zna to proszę niech mi doradzi.

Czekam i pozdrawiam

Nokie 6630 i N70 ,można powiedziedź że są to jedne z lepszych i kultowych modeli jakie wypuściła nokia , oczywiście jeżeli chodzi o telefony dla statystycznego Kowalskiego i jeżeli miałbyś wymienić ją na np N73 czy N80 to nie ma sensu i szkoda kasy , wymiany na tela bez systemu to też nie ma sensu bo jak ktoś się przyzwyczai do systemu to już zapewne nie kupi tela bez niego. Pozostań z tym modelem , model jedyny w swym rodzaju jak i z wyglądu tak i w niezawodności działania.

może E65

Broń boże , niewypał straszliwy , niestabilna praca , obudowa tragedia , łuszczy się , wyrabiają się prowadzenia slidera.Chyba widać po cenie w komisach że coś z tym modelem nie tak , cena błyskawicznie spadła.

dobra trudno, wziąłem sobie do serca radę Zbych1’a i zostanę przy mojej 6630.

Nigdy nie narzekałem na ten fon, także jego zmiana na inny może być nie za mądrym pomysłem.

Mimo wszystko dzięki i pozdrawiam.

lol… widać bardzo się znasz…

guzik prawda, chodzi tak samo jak N73…

nic się nie łuszczy, nie miałeś go to nie gadaj głupot…

to mnie rozwaliło :expressionless:

slider jest super, jedyny slider bez luzów z jakim się spotkałem (nie to co 5200, N80 czy slidery od SE…)

klopas , Prześle tutaj zdjęcia telefonu E65 ,roczna sztuka, intensywnie używana (ładowana dwa razy dziennie ) zdjęcia będą do wglądu w święta bo w tej chwili nie mam go pod ręką , przez jakieś pół roku byłem w pobliżu użytkownika tego telefonu (zięć) i wiem co ten telefon potrafi , jeżeli ja bym był użytkowniken tego telefonu to zdjęcia napewno by były “drastyczniejsze” . A może zanim zobaczymy zdjęcia to prosiłbym o wyjaśnienie dlaczego model (E65) który jest nowszym modelem i był znacznie droższy od N73 w tej chwili jest w cenie nawet mniejszej jak N73, zastanawiające , w komisach zauważyłem że nówka E65 kosztuje 450-500 zł natomiast używana N73 jest w tej samej cenie.