Przejście z Vista na Win7


(izok1980) #1

Witam.

Chciałbym przejść na system Windows 7 i mam kilka pytań.Posiadam lapopa Toshiba Satellite L40-17U i gdybym chciał przeprowadzić czysta instalację to co z partycją recovery? którą mam na laptopie? mogę się jej jakoś pozbyć? czy muszę ją zachować? w celu upgrade? z Visty na Win 7.Czy po instalacji czystej bądź samego upgrade mogę formatować dysk w dowolnej chwili mając taka płytkę?http://www.komputronik.pl/product/86353/Oprogramowanie/Programy_PC/Microsoft_Windows_7_Home_Premium_PL_BOX_Upgrade.html

Czy mogę wybrać wersję 64 bit czy najlepiej zostać przy 32 bit dodam,że obecnie Vista HP jest 32.Czy po upgrade lub po czystej instalacji jest problem ze sterownikami czy win7 sam wyszukuję?.Skąd mógłbym pobrać odpowiednie sterowniki pod win7 do swojego laptopa? w razie takiej potrzeby.

Dziękuję za odp.

Pozdrawiam. :slight_smile:


(Qba Lukaszczyk) #2

Sterowniki do Win7 przygotuj sobie przed instalacją, by nie było przykrych niespodzianek.

Wybierz wersję 64-bitową. Win7 może nie wyszukać wszystkich sterowników. To Windows, więc sterowniki sobie trzeba samemu zainstalować.

Jeśli będziesz miał wszystkie sterowniki do Win7 i będziesz wiedział, że będzie hulać, to wywal recovery. Albo zgraj na płytę.


(izok1980) #3

prosiłbym jeszcze o jakiś namiar na sterowniki win7 do mojego laptopa bo na stronie toshiby nie mogę znaleźć mojego modelu #-o


(Pawbrotm) #4

Przeszukaj tę stronę: http://ce.computers.toshiba-europe.com/ ... _ID=144973

Ewentualnie spisz sobie nazwy najważniejszych podzespołów i pobierz sterowniki ze strony producentów.