Przejście z VISTY na XP w Toshiba 1 MI

za 3 dni kupię A200 1MI

Proszę o pomoc krok po kroku jak przeinstalować z Visty na XP prof.

Oraz proszę o linki do sterowników na XP dla tego noteboka

z Góry bardzo dziękuję

Adam

Normalnie, z formatem dysku…

1.Uruchamiasz komputer.

2.Wkładasz płytkę bootowalną z Windows-em XP.

3.Uruchamiasz ponownie komputer.

4.Pojawia się ekran z napisem “Naciśnięcie dowolnego klawiszu spowoduje rozruch z płyty CD”, naciskasz dowolny klawisz.

5.Instalator systemu ładuje się.

6.Po załadowaniu pojawia się ekran powitalny. Naciskasz Enter.

7.Akceptujesz umowę licencyjną klawiszem F8.

8.Pojawia się spisz aktualnie utworzonych partycji na dysku twardym. System najczęściej jest zainstalowany na partycji C: więc zaznaczasz ją, usuwasz, tworzysz od nowa z taką samą pojemnością. Wszystko będzie napisane przez instalator jak poszczególne kroki wykonać.

9.Po utworzeniu nowej partycji pojawi się ona w spisie i oznaczona będzie jako surowa. Naciskasz ENTER.

10.Wybierasz jaki system plików chcesz mieć na dysku twardym. Polecam, abyś wybrał pełne NTFS. Naciskasz ENTER.

11.Rozpoczyna się formatowanie partycji. Może to trochę potrwać w zależności od jej wielkości. Potem komputer zostanie ponownie uruchomiony i dalsza instalacja przebiega prawię automatycznie.

bardzo dzięki za krok po kroku.

A co ze sterownikami bo czytałem że w tym noteboku są tylko dla VISTY. Z kąd wziąć dla XP

Musisz wiedzieć nazwy poszczególnych komponentów, wpisać w google i poszukać sterowników. Najlepiej ze strony producenta je ściągać.

http://uk.computers.toshiba-europe.com/ … service=UK

tylpo podaj dokladnie co to za laptop??

bo tu kazdy model ma opcje a200

a sterowniki sa do xp normalnie