Przejściówka 2 cinche do mini-jack żeński - Czy istnieje?

A więc tak jak w temacie czy takie coś istnieje?

Bo sprawa wygląda tak chcę podłączyć dekoder polsatu do wieży

Obecnie do wierzy jest podłączony dwu częsciowy kable z komputera, z możliwością rozłączenia w połowie.

No i potrzebuje takiej przejsciówki chinche do minijack(żeński) w miejsce którego mógłbym podłaczyć mój kabelk z męską końcóweczką. Chodzi o to aby na zmiane móc korzystać z dwóch urządzeń, bez koniecznosci odłączania z tyłu kabli od wieży która jest ciężka si stoi wysoko.

Jednak mam problem ze znalezieniem czegoś takiego w necie, czy takie coś w ogóle istnieje?

A może -> łącznik mini jack ?

EDIT:

Nie jestem pewny, czy ten łącznik z linku, to duży jack, czy mały jack.

Gdybyś mógł nam zobrazować twoją sytuację na obrazku, zdjęciu bądź schemacie, bardzo byś nam pomógł.

Dekoder z tyłu ma 2 wyjścia dźwiękowe, białe i czerwone typu żeńskiego , a wolny kabel którym dysponuję ma końcówkę mini-jack męski.

Trzeba jakos to pogodzić by podpiąć pod dekoder, bez koniecznosci dokupywania osobnego kabla i ruszania wieży co odpada zupełnie.

Czyli na chłopski rozum coś takiego:

2x coś takiego:

2x_rca_na_mjack_gold.jpg

i podłączyć je do tego:

476050033

??

Sorki za duże zdjęcie…

Na allegro nie szukałeś gotowych przejściówek? ewentualnie, żeby nie było takiej wielkiej sterczącej kostki z tyłu wieży można pierwszą przejściówkę zastąpić tym: http://www.allegro.pl/item472901077_kab … niacz.html

Nie nie to mi nie pomoże, ponieważ z tyłu dekodera mam dwa (czerowne i białe gniazdko) a więc tam trzeba podpiąć cinche, a kabel jest zakończony na minijack M

Więc chyba odpowiednia będzie złączka, do której link podałem wyżej ?

Wtedy połączysz ze sobą dwa takie rozdzielacze, które zobrazował ogi88.

P.S. Najlepiej, jakbyś zrobił zdjęcie przewodów (ułóż je na podłodze w kolejności, w jakiej chcesz je połączyć i zrób zdjęcie).

seba 86mu

tam nie jest napisane co jest z drugiej strony tego rozgałęziacza z twojego linku

Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony jest żeńskie gniazdo cinch, czyli jest to łącznik dwóch męskich wtyczek cinch.

Tylko prawdopodobnie ta złączka z linku, który podałem jest na duże jacki.

Musiałbyś poszukać łącznika małych jacków.

niby prosta sprawa, ale sam sie w tym gubię, tak dla jasnosci zrobiłem schemacik

beztytuuzo8.png

w572.png

Chodzi tylko o połaczenie dekodera z tym kabelkiem który jest raczej na stałe podłączony do wieży

Niebieska linia to jaki przewód ?

2x cinch -> mały jack męski ?

niebieska linia nie jest kablem (tylko pokazuje co trzeba z czym połączyć czyli męski mini-jack do 2 chinche w dekoderze.)

Taki rozgałęźnik daj -> http://allegro.pl/item468969265_rozgale … akosc.html

i dodatkowo od rozgałęźnika do dekodera taki dobrej jakości kabelek -> http://allegro.pl/item468967412_kabel_m … c_wie.html

dzięki za zaangażowanie i pomoc, ale jednak te powyższe rozwiązanie mnie w ogóle nie urządza

Potrzebny będzie -> taki przewód (2x cinch -> mały jack).

Dwa cinche podłączasz do dekodera, a małego jacka oraz małego jacka od wieży podłączasz do -> takiego rozgałęźnika.

Męskiego jacka z rozgałęźnika podłączasz do żeńskiego gniazda jack komputera.

tak, ale komputera w to nie mieszajmy, tam juz jest oki, chodzi tylko o przyłączenie dźwięku z dekodera na wieżę na zmiane z dźwiękiem komputera

seba, twoim sposobem to komputer bedzie wysyłał dźwięk do wieży i do dekodera o co mi nie chodzi bo dekoder raczej tego dźwięku nie spożytkuje) chyba dobrze rozumuje, choć to się nieźle gmatwa :smiley:

w końcu udało mi się znaleźć, to rozwiązanie mnie satysfakcjonuje

http://www.allegro.pl/item460894640_prz … x_540.html

thx za pomoc

W takim razie źle narysowałeś schemat, bo jeśli narysowałeś go poprawnie to nie ma znaczenia jakie będą końcówki kabla i przykładowe rozwiązanie które podałem byłoby dobre. Nawet jeśli chciałbyś przesyłać dźwięk z dekodera do wieży, wtedy wciąż będzie działać. To tylko przewody i sygnały elektryczne, tu nie ma żadnej filozofii poza tą aby brać kable ofc i rozgałęźniki na kablu, bo te w jednym bloku plastiku są parszywe.