Przejściówka do Samsunga Avila

Witam. Jestem posiadaczem owego telefonu. Problemem dla mnie są oryginalne słuchawki. Co do jakości nie mam zastrzeżeń, ale słuchawki są strasznie niewygodne, bolą mnie od nich uszy. Szukam DOBREGO zamiennika do nich. Tz. mam propozycję kupna słuchawek od znajomego, oryginalne do Samsunga Corby za 20 zł oraz zastanawiam się np. nad takim zestawem: http://allegro.pl/sluchawki-do-telefonu … 19799.html (nie wiem jak będzie z jakością dźwięku tych słuchawek, bardziej mi chodzi o przejściówkę). Jeżeli słuchawki byłyby słabej jakości to posiadam inne, wydaje mi się, że dosyć dobre. Ale mam inny dylemat, czy taka przejściówka nie “zniekształca” dźwięku? Tz. czy on nie traci na jakości? Doradźcie mi drodzy forumowicze :wink:

Pozdrawiam

Przejściówka zmienia tylko rodzaj gniazda - połączone jest wewnątrz przewodem bez żadnych elementów, które mogły by zmieniać sygnał.

Witam,

Brat posiada owy telefon i sam zakupił przejściówkę (nie Samsunga) aby korzystać ze “zwykłych” słuchawek a nie samsungowskich. Narzekał na jakość dźwięku. Dopiero po zakupie oryginalnej przejściówki Samsunga problem zniknął.

Pozdrawiam, Mav.

A mógłby ktoś podać linka do oryginalnej przejściówki Samsunga?

Pozdrawiam

Słuchawki które podałeś miałem przy lg ku990i jakość była tragiczna i zauważalnie gorsza od innych słuchawek.

Mav , chyba brat meloman. Przejściówka jw nic nie zniekształca. Zależy tylko i wyłącznie od słuchawek oraz jakości muzyki