Przejściówka NOKIA z 2,5mm na 3,5mm

Witam serdecznie!

Poszukuje oryginalnej przejściówki NOKIA z 2,5mm na 3,5mm. Prosze o podanie konkretnego modelu, egzemplarza. :smiley:

http://gsm-club.pl/product_info.php?pro … e66920d664

Tutaj masz oryginalną przejściówkę Nokii.

EDIT: nie chce wejśc przez bezpośrednio przez link, wiec wejdz na strone gsm-club i wpisz po lewej stronie w wyszukiwarce"przejściówka" i wyświetli ci jedną pozycję.

Model zwie się AD-52 na allegro tez ją znajdziesz!

Jeśli dobrze rozumiem, to chcesz ładować za pomocą ładowarki z cienką końcówką Nokię z grubszym gniazdem? Jeśli tak, to chyba będzie problem, bo przejściówki są tylko w drugą stronę, tzn. do ładowarek z grubą końcówką są przejściówki na cieńszą końcówkę - CA-44 i kosztuje ok. 20zł

PS. chyba, że ja źle zrozumiałem i chodzi faktycznie o przejściówkę do słuchawek :stuck_out_tongue:

jaru_r logiczne myślenie off?, chyba każdy w temacie zrozumiał że chodzi o przejściowke audio.

a widziałem kiedyś taką dłuższa przejściowke taka bardziej kabelkowata nie wiem moze z 5cm razem miała, widziałem ja w kolorze białym i była sygnowana marka nokia, wiem jak wyglada ale nie moge jej znaleźć ani na stronie nokia ani na allegro, a wtedy własnie z allegro dowiedziałem sie o jej istnieniu, według mojego mniemania jest wygodniejsza i to własnie ona mnie interesuje :lol: czekam na kolejne propozycje, strzały miejmy nadzieje że celne.

Czy każdemu słowo “przejściówka” musi się kojarzyć ze słuchawkami? Ani słowa o tym, jaka to ma być przejściówka, nie ma w tytule ani treści posta. Dopiero jak się zastanowić nad dokładnymi rozmiarami podanymi w mm, można dojść do tego, o co dokładnie chodzi.

jaru_r to najłatwiejsze jest zawsze najtrudniejsze, dobra mniejsza z tym. To jak z tą przejściowką, z 2,5mm audio na 3.5mm audio widział ktoś coś słyszał? :wink: może żeby znaleźć przejściówke to podawajcie mi różne modele jakie nokia wypuściła na rynek i wtedy myśle że dojde, znajdę tą którą szukam. :wink: