Przekazywanie zmiennych w PHP

Mam takie coś:

<?php

  require ('funkcje_ksiazka_kz.php');


session_start();

	if (sprawdz_uzyt_admin())

	{

	 $lacz = lacz_bd();

	 $zapytanie = "select * from ksiazki where akceptuj=''";

	 $wynik = @$lacz->query($zapytanie);

	 $tablica_ksiazek = wynik_bd_do_tablicy($wynik);


	 	foreach ($tablica_ksiazek as $rzad)

       {

       echo '

‘.$rzad[‘tytul’].’’; echo ’ '; echo $rzad[‘opis’], $rzad[‘idkat’], $rzad[‘data’], $rzad[‘autor’]; echo ’
'; ?> <? } } ?> [/code] Jest to skrypt wyswietlający wyniki z bazy, przy każdym wyniku wyświetla się przycisk akceptuj, po naciśnięciu go chciałbym żeby uruchomił się skrypt i przepisał wyniki do nowej tabeli, ale nie wiem w jaki sposób przekazać do niego zmienne. Wszystkie przykłady, które przejrzałem przekazują przez post, ale tutaj już mam dane w tablicy.

[code]<?php require (‘funkcje_ksiazka_kz.php’); echo $rzad[‘tytul’]; $lacz = lacz_bd(); $zapytanie = “insert into tutoriale values (’$link’, ‘$tytul’, ‘$opis’, ‘$autor’,’$idkat’, $data )”; $wynik = $lacz->query($zapytanie); if ($wynik) echo $lacz->affected_rows.‘akceptowano nowy adnosnik’; ?>

To jest ten skrypt do którego chciałbym przekazać zmienne.

  1. pobrane z bazy elementy możesz zapisac sobie do zmiennych sesyjnych i z tych zmiennych wczytać w kolejnym pliku.

  2. dodać do formularza pola ukryte, gdzie w value wstawisz wczytane z bazy dane, potem formularz wysyłasz metodą post …a w kolejnym pliku normalnie je odbierasz.