Przekierowanie a pozycjonowanie

Witam,

szukalem na forum, ale mimo wielu informacji dot. przekierowania nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanko.

Mam platne konto na republice. Jesli wykupie domene .pl i przekieruje strone to moga sie pozniej pojawic jakies problemy z pozycjonowaniem (poki co strona jeszcze nawet nie zarejestrowana w wyszukiwarkach)?

I jeszcze jedno pytanie pomocnicze. Przekierowanie lepiej ustawic poprzez dns, gdzies w panelu administracyjnym u dostawcy, u ktorego kupie domene, czy napisac jakis krotki skrypt w js? Rozumiem, ze po ustawieniu przekierowania w oknie przegladarki bedzie pojawial sie adres .pl, a nie republika.pl?

Dzieki za pomoc,

willi

Jak to mam rozumieć ?

Po prostu:

pozycjonujesz stronkę w subdomenie republiki,

później mając tą wymarzoną ".pl ", podpinasz ją pod serwer wykupiony.

Następnie na stronie robisz przekierowanie/odświeżenie w meta tagu na tą samą stronę, tylko w domenie .pl :wink:

Wyszukiwarki załapią o co biega, a użytkowników możesz powiadomić np. poprzez umieszczenie ogłoszenia :slight_smile:

wyżej odpowiedziałem :slight_smile:

wpisujesz DNS’y republiki, i szafa gra :slight_smile:

Jak zrobisz przekierowanie w domenie - wszystkie linki będą miały postać stary_adres.republika.pl/omnie.html zamiast nowy_adres.pl/

Jeśli zrobisz na stronie przekierowanie (odświeżenie) by poszło na nowy_adres.pl - linki będą miały postać np. nowyadres.pl/omnie.html