Przekierowanie domeny bez obsługi poczty

Witam, 

Nikt nie pomógł więc musiałem sam dobrnąć do rozwiązania problemu.

 

Otóż wystarczyło zmienić rekord A domeny na IP hosta gdzie mam stronę (superhost.pl). Najpierw jednak po stronie superhost.pl zaparkowałem tę domenę. Rekord MX wskazywał na nazwę domeny (więc na rekord A - czyli na adres IP). Z IP odczytałem nazwę hosta (np. za pomocą strony http://mxtoolbox.com) i podałem ją w rekordzie MX zamiast nazwy domeny. W ten sposób domena nadal jest na DNSach nazwa.pl, ale poprzez IP w rekordzie A wskazuje na stronę umieszczoną na superhost.pl, natomiast obsługa poczty pozostała na nazwa.pl. Gdybym nie zmienił rekordu MX to wskazywałby on na adres IP hosta superhost.pl i gdybym założył na nim taką samą skrzynkę to maile by przychodziły na nią, zamiast na serwery nazwa.pl - mimo, że na nazwa.pl też mógłbym się zalogować do poczty, ale żadne maile by tu nie przychodziły. 

Witam

Prosze napisz o tym przekierowaniu troszke scislej gdyz ciezko zrozumiec, przynajmniej mi.
1.Domena zaparkowana na serwerach DNS.
2. Piszesz ze wystarczy zmienic rekord A domeny a zmieniasz w rekordzie MX zamiast domeny

Dla przykladu:
domena-w-nazwa.pl umieszczona jest w nazwi i ma parametry
Nazwa TTL TYP Wartość
domena-w-nazwa.pl 3600 MX 10 domena-w-nazwa.pl
domena-w-nazwa.pl 3600 A 85.128.128.99
domena-w-nazwa.pl 3600 A 85.128.128.99

chce zaparkowac w linuxcom.pl - odczytuje dane z mxtoolbox dla linuxpl.com (mail.linuxpl.com - 78.46.73.197)
Dokonuje zmian
Nazwa TTL TYP Wartość
domena-w-nazwa.pl 3600 MX mail.linuxpl.com
domena-w-nazwa.pl 3600 A 78.46.73.197
domena-w-nazwa.pl 3600 A 78.46.73.197

Dobrze jest to zrobione bo nie chce klientowi wylaczyc poczty przez przypadek.
Dzieki