Przekierowanie domeny

Witam,

Zakupiłem serwer wirtualny, do którego dostałem darmową domenę. Niestety dla domeny został utworzony oddzielny katalog na serwerze, a ja chciałem, aby wskazywała ona ten sam folder. Usunełem więc domenę w Direct Adminie i utworzyłem przekierowanie domeny z zaznaczonym “Stwórz jako alias”. Po 2ch dniach domena zaczeła działać, ale pokazuje tylko stronę główną, a subdomeny nie (jedna ze stron jest na subdomenie). Mówiąc inaczej strona pokazuje www.jakasstrona.pl a www.cos.jakasstrona.pl już nie… jak zrobić żeby ta domena działała tak samo jak podstawowa nazwa i obsługiwała subdomeny?

Zaloguj się na shella (jeśli masz dostęp) i utwórz symlinka, albo poproś o to admina.

No nie wierze, że nie da się zrobić tego aby wszystkie 3 domeny kierowały do tych samych katalogów i subdomen, a tak mi napisali w odpowiedzi w hostingu…

A co to za hosting, jeśli wolno zapytać?

Nie będę im robić antyreklamy ;). Tylko nie wiem czemu wcześniej pisali, że się nie da… a teraz mi napisali jak. W “Przekierowania domen” wybrałem “manage DNS” i dodałem rekord domeny w postaci subdomena A ipsubdomeny - jeśli by ktoś potrzebował.

To moim zdaniem lepiej by było ustawić CNAME raczej.

Dlaczego? Jaka jest różnica?