Przekierowanie maili z usuniętego konta poczt

czy możliwe jest aby maile które zostały wysłane na moje usunięte konto pocztowe zostały automatycznie przekierowane na moje nowe konto pocztowe?

jeśli tak to w jaki sposób to zrobić?

Jeśli oba konta [usunięte i nowe] miały ze sobą jakieś powiązania [np. przekierowywanie poczty ustawiłes] to jest to możliwe.

A jaką masz pocztę tzn. onet, wp, tlen ??

Nie w każdej takie przekierowywanie jest możliwe.

Z chwilą gdy konto zostało usunięte to adres tego konta nie jest już do Ciebie przypisany. Może go wybrać osoba na nowo zakładająca konto pocztowe. Aby przekierowywać maile z jednego konta na drugie, to oba konta muszą należeć do Ciebie (potrzebne będzie hasło do konta, login do konta, adres serwera pop3, które należy wpisać w konfigurację). Bez tego ani rusz… reasumując poczty z usuniętego konta pocztowego nie przekierujesz… nie masz takich uprawnień, bo usunięty adres emial nie należy już do Ciebie.

Narv , racja. OK

no ok ale jak np. mam 3 konta (o2, onet, wp) i chciałbym zlikwidować te z onetu i wp a mieć tylko o2 to czy to jest możliwe? jeśli tak to jak?

czy po tym jak włączyłbym to przekierowanie na o2 to czy mógłbym usunąć onet i wp i zostać tylko z o2?

Nie, tak jak pisał Narv stracisz prawa do tamtych kont i inne osoby będą je mogły założyć.

Jeśli tamte konta byś zostawił [nie usuwał] i ustawił przekierowywanie to wtedy by to działało.

Ale chyba na wp i onecie nie ma tej opcji.

Ale w ustawieniach konta o2 masz taką opcję tak więc będzie to działać bez problemu. Jednak konta, z których maile mają być przekierowane, np. wp czy onet muszą nadal istnieć - czyli nie możesz ich usunąć.