Przekierowanie portów - login i hasło do routera nie pasuje

(Malhior) #1

Witam bardzo serdecznie mam problemik malutki chce zrobić przekierowanie portów lecz naprawdę nie wiem jak to zrobić. Dlaczego no cóż chce postawić na swoim komputerze serwer gry SA-MP i może TS3. Nie nie wiem jaki jest login i hasło gdyż przy zmianie rutera gdzieś książeczka się zapodziała i nie mogę jej znaleźć.

Ok zacznijmy od ruterka

Cisco EPC3925 ( jeżeli to nie to to przepraszam :3 )

z komputerem ruter jest połączony za pomocą kabla Ethernet oraz laptop się łączy za pomocą WiFi

Pozdro

SkorpionX95X

(Jan Szatan) #2

Polecam od 81 strony.

(Malhior) #3

Jan Szatan wszystko ładnie pięknie ale nie znam ani hasła ani loginu wiec jak mam się tam dostać ?

(Jan Szatan) #4

Domyślnie nie ma hasła i loginu. A jeżeli jednak jest to z tyłu routera powinien być przycisk resetu. Przytrzymaj go przez 3 sekundy (najczęściej taki mały, schowany, że trzeba np spinaczem go nacisnąć).

(Malhior) #5

Tak wcisnąłem ten przycisk resetu. A przy wejściu na ruter i probie zalogowania się wyskakuje ze nie prawidłowe jest nazwa bądź hasło.

Ma ktoś inny pomysł żeby zdobyć te hasło i login a pózniej przekierować porty ?

PS. Nie będę dzwonił do inea gdyż traktują klientów jako przedmioty a nie jako osoby dzięki którym maja pensje.

(Jan Szatan) #6

a spróbuj hasło i login admin.

(Malhior) #7

Nie też to samo pokazuje.

//Dobra widzę , że nikt nie ma pomysłu jak to zrobić wiec temat Lock i do kosza :3

(Przemek191191) #8

Z takim podejściem nikt Ci nie pomorze.

Spróbuj zalogować do rutera się na passach:

admin

admin

lub

user

user

albo

admin

(bez hasła)

(Malhior) #9

Nie żaden z tych 3 nie działa.

(Drobok) #10
admin

password

Takie dane powinny działać po resecie. Jeśli to router dostawcy, zapewne jest konfigurowany automatycznie, oraz zdalnie. Odłącz koncentryk, po czym zresetuj router i sprawdź czy da się zalogować w/w danymi. Jeśli będzie ok, a po podłączeniu kabla znów stracisz dostęp musisz o przekierowanie poprosić dostawcę internetu.

(Malhior) #11

Dobra jakimś cudem udało mi się dostać do konfiguracyjnego wczoraj lecz dzisiaj chcąc dostać się spowrotem do konfiguracji to “nieprawidłowe hasło bądź login” odrazu odpowiadam “tak zresetowałem ruter” i nic to nie dało. a w razie czego dodam jakie to było hasło i login

Login: homeu hasło: homep

.

Pozdro Skorpion

(Drobok) #12

Jeśli prawidłowo zresetowałeś, to hasło powinno być domyślne.

(Marcinszwarc) #13

W inei login (username) to homeu a haslo to homep

(Malhior) #14

Wiem trochę czasu upłyneło odchwili pisania tego tematu , ale do rzeczy porty przekierowane , ruter chodzący a serwer dzisiaj officjalnie został uruchomiony.

Więc zapraszam 62.21.123.250:7777 jego IP (samp 0.3x )