Przekierowanie portów - login i hasło do routera nie pasuje

Witam bardzo serdecznie mam problemik malutki chce zrobić przekierowanie portów lecz naprawdę nie wiem jak to zrobić. Dlaczego no cóż chce postawić na swoim komputerze serwer gry SA-MP i może TS3. Nie nie wiem jaki jest login i hasło gdyż przy zmianie rutera gdzieś książeczka się zapodziała i nie mogę jej znaleźć.

Ok zacznijmy od ruterka

Cisco EPC3925 ( jeżeli to nie to to przepraszam :3 )

z komputerem ruter jest połączony za pomocą kabla Ethernet oraz laptop się łączy za pomocą WiFi

Pozdro

SkorpionX95X

Polecam od 81 strony.

Jan Szatan wszystko ładnie pięknie ale nie znam ani hasła ani loginu wiec jak mam się tam dostać ?

Domyślnie nie ma hasła i loginu. A jeżeli jednak jest to z tyłu routera powinien być przycisk resetu. Przytrzymaj go przez 3 sekundy (najczęściej taki mały, schowany, że trzeba np spinaczem go nacisnąć).

Tak wcisnąłem ten przycisk resetu. A przy wejściu na ruter i probie zalogowania się wyskakuje ze nie prawidłowe jest nazwa bądź hasło.

Ma ktoś inny pomysł żeby zdobyć te hasło i login a pózniej przekierować porty ?

PS. Nie będę dzwonił do inea gdyż traktują klientów jako przedmioty a nie jako osoby dzięki którym maja pensje.

a spróbuj hasło i login admin.

Nie też to samo pokazuje.

//Dobra widzę , że nikt nie ma pomysłu jak to zrobić wiec temat Lock i do kosza :3

Z takim podejściem nikt Ci nie pomorze.

Spróbuj zalogować do rutera się na passach:

admin

admin

lub

user

user

albo

admin

(bez hasła)

Nie żaden z tych 3 nie działa.

admin

password

Takie dane powinny działać po resecie. Jeśli to router dostawcy, zapewne jest konfigurowany automatycznie, oraz zdalnie. Odłącz koncentryk, po czym zresetuj router i sprawdź czy da się zalogować w/w danymi. Jeśli będzie ok, a po podłączeniu kabla znów stracisz dostęp musisz o przekierowanie poprosić dostawcę internetu.

Dobra jakimś cudem udało mi się dostać do konfiguracyjnego wczoraj lecz dzisiaj chcąc dostać się spowrotem do konfiguracji to “nieprawidłowe hasło bądź login” odrazu odpowiadam “tak zresetowałem ruter” i nic to nie dało. a w razie czego dodam jakie to było hasło i login

Login: homeu hasło: homep

.

Pozdro Skorpion

Jeśli prawidłowo zresetowałeś, to hasło powinno być domyślne.

W inei login (username) to homeu a haslo to homep

Wiem trochę czasu upłyneło odchwili pisania tego tematu , ale do rzeczy porty przekierowane , ruter chodzący a serwer dzisiaj officjalnie został uruchomiony.

Więc zapraszam 62.21.123.250:7777 jego IP (samp 0.3x )