Przekierowanie portów w routerze

Witajcie. Chciałabym zagrać ze znajomym przez Internet w pewną grę. Problem polega na tym, że mam w domu router, który rozdziela Neostradę, więc łączy się ona nie z moim komputerem, a z routerem. Chciałabym ustawić przekierowanie na mojego kompa, proszę zatem o pomoc. Zamieszczam obrazek z przykładowego menu mojego routera (jest to planet ade 4400A):

aaaou8.jpg

jeżeli chcesz używac DynDNS należy sie zarejstrować do usługi DDNS, ale w łatwy sposób może użyć aplikacji hamachi, który utworzy wam prywatną sie VPN.

kasiunia11

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Chciałabym się nauczyć robić takie przekierowanie na routerze. Niestety nie działa, niezależnie od tego, co robię ;(. Próbowałam ustawić tak, jak wyczytałam w Internecie, tzn. w NAT -> Many to One -> Virtual Server i dalej zakres portów - np. wszystkie albo od 5000 do 5003 (dla gry potrzebny jest tylko port 5003) i IP - lokalne IP mojego komputera. Próbowałam coś mieszać w innych ustawieniach, niestety też nie działa. Proszę, zajrzyjcie do instrukcji i zakładek LAN, NAT, może będziecie mogli mi pomóc ;(.

Pozdrawiam

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 23:16

Odświeżam temat, bo niestety nadal nie znam rozwiązania… Może problem tkwi w tym, że te porty, np. 5003, są zablokowane? Ale w routerze nie widze żadnego firewalla, a dla zapory Windowsa w moim kompie ustawiłam akceptowanie tego portu… Proszę o pomoc