Przekierowanie portow

Witam!

Chciałbym odblokowac porty na routerze d-link DSL 524-T tylko nie wiem jak.

Czy mogłby mi ktos w tym pomóc lub dać linka do jakiegos poradnika?

Z góry dzięki.

http://portforward.com/english/routers/ … 4index.htm

Ty mi dałeś poradnik do modelu DI-524 a ja potrzebuje DSL-524T .

Miedzy tymi modelami są różnice bo sprawdzałem.

ale sposób przekierowywania ten sam…

a jeżeli masz wątpliwości to porób parę screenów z odpowiednich zakładek to opiszemy krok po kroku…

moze dasz gg czy wolisz na forum mi pomoc?

od tego jest forum żeby z niego korzystać…innym może się to też przydać

jeżeli chcesz udostępnić jakąś usługę w sieci lokalnej w necie wejdź w zakładkę Advanced / po kliknięciu na Virtual server /. Po wybraniu w Connection interfejsu połączenia z internetem wybierasz adres IP komputera, na którym masz uruchomiony serwis i wybierasz kategorię np. servers i rodzaj serwisu np. Web Server / np. serwer www do udostępnienia/, zatwierdzasz to klikając add i apply i od tej pory usługa będzie widoczna w necie. Jeżeli chcesz udostępnić serwis, którego nie ma tam na liście ustalasz regułę przekierowania po wybraniu kategorii User i add, podajesz numer portu, na którym działa usługa w lokalnej sieci, protokół oraz port na którym ma być widoczna w internecie.

Porty chce odblokować, ponieważ mam zamiar zrobić serwer do Call of Duty 2 na liście nie ma tej gry

link do screena

mam jeszcze jakiego screna dac?

a w user nie masz tej gry?

w user jest pusto.

thumb_45d97d2007c3e579883055.jpg

a jak zrobie add to jest takie coś

thumb_45d97d8586ed9972406637.jpg

dodawalem, probowalem jakos to odblokowac, ale serwer nadal byl niewidoczny w sieci.

wiem że gra potrzebuje portu 28960.

dziwne, że tej gry nie widać, może jest zainstalowana na koncie z ograniczonymi uprawnieniami? Albo nie jsy w udostępnionym folderze?