Przekierowanie strony

Witam!

Posiadam stronę na hostingu tnb.pl. Chciałbym zostawić jej treść, jednak jej adres mi nie odpowiada. Mam pusty hostning na osemce, z adresem który chciałbym mieć na tym poprzednim hostingu. Czy da rade zrobić jakieś przekierowanie z ósemki na tą starą stronę ale żeby adres był ten z ósemki na każdej podstronie?

Pozdrawiam

koks

Zrób tak

To umieść w sekcji

. Liczba 3 oznacza czas po jakim zrobi się przekierowanie, a to “http://adres.tnb.pl/” adres na jaki ma być wykonane przekierowanie. mam nadzieję że ci pomogłem.

Najlepiej by było, gdyby strona została przeniesiona na hosting, z którego chcesz mieć adres. Z kolei zamiast starej strony dałbym informację o przeniesieniu na nowy adres oraz kod, który dał QrRa, ale z większym opóźnieniem, żeby użytkownicy zdążyli przeczytać o co chodzi i co się dzieje. Jeżeli dasz ten kod na hosting ósemki, to też będzie działało, ale strona będzie się ładować dłużej, bo aż podwójnie (najpierw jedna, a potem druga, główna) :wink:

Problem tkwi w tym, że strona jest wykonana przy pomocy kreatora z tnb, wiec przeniesienie kodu na nową jest raczej niewykonalne. Rozważałem umieszczenie przekierowania na osemce, ale wtedy wszystkie strony będą dalej miały stary adres, czego bym nie chciał.

Zawsze możesz umieścić w “iframe” stronę. Tworzysz plik index tak by wyświetlał stronę z tnb.pl i plik index umieszczasz na ósemce.

Minusem rozwiązania jest stały adres w adresie przeglądarki, który nie będzie uwzględniał adresu odnośników na stronie :wink:

Dzięki, już sobie poradziłem :slight_smile:

Pozdrawiam