Przekierowywanie sms'ów

Witam

Mam takie pytanie :wink: Czy da sie zrobić tak, iż jakaś osoba, pisze na ustalony numer i jakoś ta wiadomość dociera do mnie do komputera? Tzn. ja nie mam komorki (zepusta :P) i chce jakoś, żeby wiadomość dotarła do mnie. Bo np. orange (http://sms.orange.pl/) jest opcja Odpowiedzi. Tylko, że mi nie pasuje, bo pewnie trzeba wysłać najpierw sms’a, potem jest jakiś ustalony czas na odpowiedź, i przeglądarka musi być cały czas otwarta :frowning: Może ma ktoś jakiś pomysł? Jest coś takiego? Chodzi mi o to, żeby mi ten wysłany sms pod ten numer przychodził na maila, albo do jakiegoś programu… Myślałem o tym, że pewnie da się to zrobić tak: podłączając komórkę do peceta, następnie poprzez jakiś program ustawić, że przychodzące sms’y pojawiają się na kompie i później stworzyć jakiś program, który je zapisuje i np. wysyła na maila :wink: Tylko problem w tym, że nie mam komórki, a komputer 24/7 nie będzie chodził :wink:

Ma ktoś jakiś inny pomysł? :slight_smile:

Z góry dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

Ps: Pytanie może być głupie, ale ciekawi mnie czy jest takie coś :stuck_out_tongue:

mateok , taką możliwość ma GG, wysyłasz sms’a i ktos może odpowiedziec w ciagu 24 godzin prosto na GG :slight_smile:

Jasne, tylko trzeba wysłać tego sms’a, ale ja nie chce takim sposobem :stuck_out_tongue: Tak to bym mógł przedzwonić do osoby i z nią pogadać xD heh :wink:

Ma ktoś jakieś pomysły?

mateok , ale sms’a możesz wysłać najpierw byle jakiego do jakiegoś znajomego lub rodziców spiszesz sobie nr od jakiego przyszedł i ta osoba by mogła pisać przez 24 godz. na ten nr :slight_smile:

Dlaczego akurat 24 godz. podajesz? :smiley: Mi nie chodzi o to… ja chce, żeby mi jakoś sms dotarł na kompa :wink: Nie wiem, na maila czy na jakis program… Bez udziału osób trzecich :stuck_out_tongue:

No ok sms będzie docierał na kompa ale najpierw osoba z która chcesz pisac musi wiedziec na jaki nr wyslac sms’a, a co do 24 godzxin tyle podaje bo przez tyle sms’y bd. dochodzić bo tak jest w Orange :stuck_out_tongue: