Przekroczona liczba aktywacji Office 2007?

(Bor1904) #1

Witam,

Reinstaluje księgowej komputer i po instalacji office 2007 jak zawsze chce aktywować pakiet a tu moim oczom ukazuje się :

"Nie można aktywować kopii produktu 2007 Microsoft Office system, ponieważ liczba aktywacji osiągnęła limit określony dla klucza produktu..."

Prawie co tydzien reinstaluje kompy w firmie i firma ma ponad 50 licencji, a tu taki komunikat nie wiem skąd.... Najdziwniejsze że google nie zna takiego problemu.

Czy ktoś może wyjaśnić co tak na prawde jest problemem i jak to obejść ??

pzdr

(fiesta) #2

A od czego masz suport MS Poland ??

http://support.microsoft.com/?ln=PL

Płacicie ciężkie pieniądze za wsparcie, a po pomoc lecicie na forum.

Aktywacji trzeba będzie dokonać droga telefoniczną.

(Yorgot33) #3

Miałem ten sam problem, ale jak się okazało próbowałem aktywować pakiet zbyt wiele razy pod rząd. Po upływie doby spróbowałem jeszcze raz i wszystko było już w porządku. Nie piszesz o tym, ale może masz podobny przypadek?

(Bor1904) #4

Witam,

Nie wiem o co chodziło microsoftowi ale telefonicznie dokonałem aktywacji i jedynie pytali czy pakiet jest zainstalowany na 1 czy większej ilości PC. Potwierdziłem że na 1 i wygenerowało kod aktywacyjny.

Z cała pewnością w firmie żaden inny komp nie pracuje na tym kluczu.... dziwna historia.

pozdrawiam

(fiesta) #5

Nic w tym dziwnego, praktycznie każdy produkt od MS ma określoną liczbę aktywacji, po których przekroczeniu wymagana jest aktywacja telefoniczna.

(Pharun) #6

Nie wiem na ile to pomoże na przyszłość, ale w Office 2003 jak robiłem reinstalację w biurze to wystarczyło przed formatem dysku ODINSTALOWAĆ Office będąc podłączonym do internetu :slight_smile: po formacie instalował się normalnie i aktywował :slight_smile:

(Bor1904) #7

Niestety przeważnie po awarii reinstaluje kompy ale dobrze wiedzieć.