Przekroczona liczba aktywacji Office 2007?

Witam,

Reinstaluje księgowej komputer i po instalacji office 2007 jak zawsze chce aktywować pakiet a tu moim oczom ukazuje się :

“Nie można aktywować kopii produktu 2007 Microsoft Office system, ponieważ liczba aktywacji osiągnęła limit określony dla klucza produktu…”

Prawie co tydzien reinstaluje kompy w firmie i firma ma ponad 50 licencji, a tu taki komunikat nie wiem skąd… Najdziwniejsze że google nie zna takiego problemu.

Czy ktoś może wyjaśnić co tak na prawde jest problemem i jak to obejść ??

pzdr

A od czego masz suport MS Poland ??

http://support.microsoft.com/?ln=PL

Płacicie ciężkie pieniądze za wsparcie, a po pomoc lecicie na forum.

Aktywacji trzeba będzie dokonać droga telefoniczną.

Miałem ten sam problem, ale jak się okazało próbowałem aktywować pakiet zbyt wiele razy pod rząd. Po upływie doby spróbowałem jeszcze raz i wszystko było już w porządku. Nie piszesz o tym, ale może masz podobny przypadek?

Witam,

Nie wiem o co chodziło microsoftowi ale telefonicznie dokonałem aktywacji i jedynie pytali czy pakiet jest zainstalowany na 1 czy większej ilości PC. Potwierdziłem że na 1 i wygenerowało kod aktywacyjny.

Z cała pewnością w firmie żaden inny komp nie pracuje na tym kluczu… dziwna historia.

pozdrawiam

Nic w tym dziwnego, praktycznie każdy produkt od MS ma określoną liczbę aktywacji, po których przekroczeniu wymagana jest aktywacja telefoniczna.

Nie wiem na ile to pomoże na przyszłość, ale w Office 2003 jak robiłem reinstalację w biurze to wystarczyło przed formatem dysku ODINSTALOWAĆ Office będąc podłączonym do internetu :slight_smile: po formacie instalował się normalnie i aktywował :slight_smile:

Niestety przeważnie po awarii reinstaluje kompy ale dobrze wiedzieć.